Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól látom, hogy ez a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy ez a helyzet aláássa a kiépülő kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Ugye most a vírushelyzet miatt óvatos az ember...

Megismertem egy lányt, akivel a napokban találkozok személyesen. Ha elővigyázatosak vagyunk, akkor nincs puszi, csók...viszont úgy gondolom, hogy ez kihatással lenne a kapcsolatunkra, hisz nem a természetes kapcsolatkiépülés lenne igy, hanem egy ilyen kissé fura, intimitásban szegény "kontaktus". Vagy hagyjuk a fenébe az óvatosságot? Mi a véleményetek?


2020. szept. 30. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe az óvatosságot, ha csak ővele randizol és nem másik 20 csajjal is, illetve ha nincs idős rokonod, akivel mostanában személyesen szoktál találkozni.
2020. szept. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1+1
2020. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ket meternel kozelebb vagytok alarc nelkul, akkor miert pont a jo reszt hagynad ki? Plusz inkabb egy darab emberrel bujjal ossze, de keruld a tomeget, vendeglatast, sportesemenyt, stb-t.
2020. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé parázom a covidtól, de azért ez sztem már a ló másik oldalára való átzuhanás, amikor egy puszitól retteg az ember. Sztem, ha nem randizgattok 20 másik emberrel fejenként, ettől nem lesz nagyobb bajotok, mint attól, hogy lejártok a közértbe, postára, dolgozni.
2020. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fenébe is ezzel a vírusparával, élj a lehetőséggel, mert marhára bánni fogod.
2020. okt. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!