Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ranidznátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ranidznátok olyan férfival és utána ha szimpi járnátok vele aki depresszios volt féléve és még sajnos szedni kell egyfajta gyogyszert erre egy kis ideig még?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 21:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

azért veszélyes az ilyen ember... az összes ember, aki megölte a családját, és az iskolalövöldözők is szedtek antidepresszáns szereket.

Hát nem tudom:(

Én azért félnék!

2010. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
És nyilvánvalóan ez vica-verza igaz, nem?
2010. aug. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Persze:) Mivel én meg szorongós vagyok és pánikos voltam, de már jól vagyok. Csak annyi, hogy jobban izgulok, néha jelentéktelen dolgok miatt is, mint a többi ember. De nem vagyok labilis, vagy ilyesmi. Persze, hogy tudnék szeretni valakit, akkor is, ha ilyen jellegű betegsége van. Hál' Istennek türelmes vagyok, tudom tolerálni a másikat meg alkalmazkodni.

Bár én lehet azért gondolom így, mert ugye nekem is volt lelki betegségem, és tudom, hogy a rosszullétnél, vagy a nehezebb időszaknál mire van szüksége az embernek és mi nem kell.

De ez nem lenne akadályozó tényező.

2010. aug. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Teju válasza:
Már megtettem. Nagy hiba volt...Az ember az elején azt hiszi, hogy csak stabil támaszra van szüksége, sokat fog sírni, vigasztalni kell. De nem... Először, amíg tart az újdonság varázsa, a nőt tartja a megmentőjének. Az én exem lecsökkentette a gyógyszereit is és abbahagyta a terápiát - tanácsom ellenére. Aztán jött az év sötétebb időszaka és a hozzá legközelebb álló személyt (engem) kezdte el hibáztatni a visszaesésért... Véletlenül sem azt, hogy abbahagyta a kezelést...Akkor már nem megmentő a barátnője, hanem minden rossz forrása. Két hét alatt átfordult, csak kapkodtam a fejem...Hiába emlékeztettem, hogy mondta korábban, hogy ősszel mindig rosszabb az állapota...Aztán szakított. Olvastam, hogy ez elég általános jelenség, az éppen aktuális állapotukból akarnak kitörni és a párjuktól történő megszabadulás könnyebb, mint felmondani a munkahelyükön, lecserélni a baráti társaságukat, stb.Sok depressziós pasi kapcsolatai nem tartanak tovább fél évnél. Na, ezért nem tanácsos belemenni.
2018. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!