Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon milyen életet élhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon milyen életet élhet egy ilyen férfi? Elhinnétek, hogy komolyat akarhat tőletek, vagy bárki mástól?

Figyelt kérdés

Ismerek egy férfit,aki elég titokzatos. Vagyonos család sarja,mindig megvolt mindene, bulizás,utazgatá,jólét... Ennek ellenére nem sznoboskodó,nem bunkó, hanem kifejezetten kedves, megnyugtató, segítőkész. Szeret bókolni,meg mondja is,h neki bejönnek a csinos nők,szereti látni, ha a lányok lengébben öltöznek. Saját bevallása szerint csak azért vett fel néhány tárgyat az egyetemen,mert ott voltak a legjobb csajok. Ennek ellenére többször mondta már,h mostanában nem akarja lekötni magát, de ettől függetlenül valamikor a jövőben majd szeretne családot,gyerekeket.

Sok lánynak bejön egyébként, az évfolyam odavan érte,de még a többi szakról is vannak lányok,akiknek tetszik. Neki viszont mintha senki sem lenne elég jó. A legcsinosabb lányokkal is csak úgy elvan. Hozzám viszont egész máshogy áll,mint bárki máshoz, velem sokkal többet beszélget, és mondja is,h szereti a társaságom, és jófejnek tart,mondta,h nem meglepő,h én inkább a fiúkkal vagyok jóban,mert nem vagyok sértődékeny és ilyen disznó vicceket is nyugodtan elsüthet nekem,meg bármilyen témáról el tudunk beszélgetni és ez milyne jó. Meg hogy én nem lehúzni akarom őt. Én persze elég elutasító voltam vele,mert nem akartam,h nagyon nyeregbe érezze magát. Aztán a külsőmet is dicsérte, h milyen jól nézek ki,meg csinos rajtam a ruha,meg jó a hajam,flörtölt velem,szemezett, ha elment mellettem a folyosón mindig felhúzta a szemöldökét. Próbált randira hívni többször is,de sosem mentem el. Hamarosan folytatódik az egyetem, és újra fogunk találkozni. Mire számíthatok? Ti adnátok neki egy esélyt? Elhinnétek egy szavát is,vagy jobb nem bízni benne?


2019. szept. 7. 08:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

“Hozzám viszont egész máshogy áll,mint bárki máshoz”


Naiv kislány level 75456876431112


Persze, mert te különleges vagy

2019. szept. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mondom,h nem hiszem el.
2019. szept. 7. 08:14
 3/16 A kérdező kommentje:

Az,h hozzám máshogy áll,azt látom, mert szereti a társaságom, velem tud a legjobbakat beszélgetni, ez nem naivitás,hanem tény.

Valamit biztos érez irántam. Ettől függetlenül azt nem hiszem,h komoly kapcsolatot is akarna tőlem.

2019. szept. 7. 08:18
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Meg fog dugni.
2019. szept. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Dugni akarsz vele, ehhez hozod az érveket. Dugjál, egészségedre.
2019. szept. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érez feléd.... Kangörcsöt.
2019. szept. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, értem én, fenntartásokkal kezelem. Viszont nem értem,miért foglalkozik ennyit velem. Ha közben annyi más lányt is megkaphatna.
2019. szept. 7. 08:55
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Akkor elmondom. Azért foglalkozik veled, mert meg akar dugni. Tisztában van a lehetőségeivel, ha jól néz ki. Tudja, hogy te és a többi lány kattogtok rajta, ő pedig udvarol is, hogy hitelesebb legyen a dolog. Tudja, hogy isteníted és azt is, hogy azt hiszed, le fog ereszkedni hozzád. Megteszi és ezáltal még inkább piedesztálra fogod emelni, újra megdug és így megy tovább. De, ha egy dugás után lelépne, akkor sem fogsz rá haragudni és elküldeni a 3,14csába, épp ellenkezőleg. Mindenkinek azt fogod újságolni, hogy neki megvoltál, méltónak tartott, hogy megdugjon. Így működik manapság a női agy.
2019. szept. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%

Elárulok egy titkot: nem tudod meg, ha nem próbálod meg.


A közhellyel ellentétben a férfiak sem mindig tudják, mit akarnak. Persze, a legtöbbször nyilván szexet, és ez így is van. De ha meglátja a nőben azt a pluszt, ami többet is ad felé ennél, akkor már a csőben is vannak.


Nem szexet kell adni a férfinak elsősorban, akkor sem, ha épp azt akarja, (vagy az hiszi, azt akarja) hanem azt, amire szüksége van, és annyi. Ezt csak azért írom, hogy nem kell szextársnak sem állni.


Saját sztori: itt a gyiken nekem is mindenki azt írta, mikor nem értettem nemrég mit akar tőlem a férfi, hogy nyilván csak megdugni akar: 40-es pasi, gyerekkel, én meg még 20-as évek végén. Tök más élethelyzet alapból.


Az igazság az, hogy én sem szerettem volna többet tőle.

Aztán mégis voltak mélyebb beszélgetések, amikor kölcsönösen megvolt az összhang, és hiába fixáltuk le már az elején, hogy semmi komoly nem lehet.. Hiába is viselkedett úgy utána, mint akinek csak kangörcse van, akkor is végig éreztem belül, hogy ő többet akar..

Ez a megérzés be is igazolódott később: ezért nem érdekel annyira ki mit mond szavakkal, mert sokszor az egó beszél, a viselkedések azonban sokkal őszintébbek és beszédesebbek.


Én mindig ezt tanácsolom másoknak is: bár az én megérzéseim elég jók szoktak lenni az embereket illetően. Ha úgy érzed, később is, hogy másabb veled és vele a helyzet, nem veszítesz semmit, ha megpróbálod.


Egyébként pont ezért jó egy randi, nem értem miért ne mennél el vele: elmentek ismerkedni. És ott szépen beszélgettek ezekről a dolgokról is, hogy ki mit akar. Abban még nincs semmi, nem elköteleződés vagy ilyenek.

2019. szept. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Meg leszel neki,
2019. szept. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!