Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 35 éves nő vagyok, 2 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves nő vagyok, 2 évvel ezelőtt egy balesetben meghalt a férjem. Van-e esélyem még találni valakit?

Figyelt kérdés

Mások által csinosnam mondott, diplomás, jó munkahellyel, rendezett anyagiakkal rendelkező nő vagyok. Gyerekünk nem született.

Mennyire befolyásolja a férfiakat, ha egy nő fiatal özvegy?


A kérdést azért teszem fel, mert a környezetemben szinte kivétel nélkül mindenki "furcsán" viselkedik velem, amióta elment a férjem. Azt tapasztalom, hogy az emberek sajnálnak, és nem tudnak mit kezdeni azzal, hogy fiatalon maradtam özvegyasszony. Butábbnál butább kérdéseket kapok, és sajnálatot, amire egyébként nagyon nincs szükségem.

A férjemmel közel tökéletes volt a házasságunk: egy udvarias, művelt, sportos, intelligens férfi volt. Sokat nevettünk, utaztunk és szerettük egymást. Neki a szívemben mindig helye lesz.


El tudja-e ezt majd fogadni valaki?


2020. okt. 20. 21:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Az lenne a fura, ha nem így éreznél. Találhatsz persze.
2020. okt. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
6%
Csak ne ízmosat meg jól keresőt keress , mert az felszínes !
2020. okt. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
62%
Ideje is lenne már hogy találj valakit!
2020. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
5%
Lehet, csak 35 evesen mar kicsit lejjebb kell tenni az igenyszintet....
2020. okt. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem. Nagyon is van esélyed őszinte, szeretni tudó, elfogadó férfit találni.
2020. okt. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha a környezeteden kívül ismerkednel ?
2020. okt. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Simán, persze! Én ismerek olyat, aki megözvegyült, rá pár évre megismerte a mostani férjét és már vagy 30 éve házasok és boldogok, gyerekük is lett, aki már felnőtt. Ő is megemlékezik gyakran a volt férjéről, nincs ezzel semmi gond. Egy környezetváltozás jót tenne neked, akkor nem lennének ott azok az emberek akik ismerik a helyzetedet és becsmérelnek, ha tovább mersz lépni. Fiatal vagy ahhoz, hogy társ nélkül maradj örökre...ismerkedj nyugodtan.
2020. okt. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

35 évesen egy vonzó nő még gyerekkel együtt is találhat valakit, nálad ez a néha hátráltató tényező nincs jelen.


Nekem se lenne semmi kifogásom az ellen, hogy egy olyan nővel ismerkedjek, aki özvegy. Ha megvan a kölcsönös vonzalom lehet belőle kapcsolat. :)


Lehet, hogy egy költözés segítene neked. Nincs a cégednek másik irodája más városban? Vagy telephelye stb...

2020. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

11 vagyok, későn olvastam, fele el sem ért az agyamig, úgyhogy még annyi, hogy:


Mivel mindened megvan, gondolom nem egy átlagjóskát akarsz magadnak. Hanem valami vezető beosztású embert, szintén diplomával, rendezett élettel, akinek szintén van mit a tejbe aprítani.


Nos, akár özvegy, akár nem, ilyet nem lesz könnyű találnod 35 évesen, mivel az ilyen kaliber 30 alatti lányokat fűz.

2020. okt. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
van
2020. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!