Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 35 éves nő vagyok, 2 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves nő vagyok, 2 évvel ezelőtt egy balesetben meghalt a férjem. Van-e esélyem még találni valakit?

Figyelt kérdés

Mások által csinosnam mondott, diplomás, jó munkahellyel, rendezett anyagiakkal rendelkező nő vagyok. Gyerekünk nem született.

Mennyire befolyásolja a férfiakat, ha egy nő fiatal özvegy?


A kérdést azért teszem fel, mert a környezetemben szinte kivétel nélkül mindenki "furcsán" viselkedik velem, amióta elment a férjem. Azt tapasztalom, hogy az emberek sajnálnak, és nem tudnak mit kezdeni azzal, hogy fiatalon maradtam özvegyasszony. Butábbnál butább kérdéseket kapok, és sajnálatot, amire egyébként nagyon nincs szükségem.

A férjemmel közel tökéletes volt a házasságunk: egy udvarias, művelt, sportos, intelligens férfi volt. Sokat nevettünk, utaztunk és szerettük egymást. Neki a szívemben mindig helye lesz.


El tudja-e ezt majd fogadni valaki?


2020. okt. 20. 21:34
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Természetesen lesz valaki aki eltudja fogadni, nagyon rossz dolog ami veled történt, de ennek majd nem szabad kihatással lennie a leendő kapcsolatodra, és ezt neked kell majd megfelőn kezelni, mert sajnos van mikor az özvegy nem tud elvonatkoztatni a múltban történt dolgkotól és ugyan azt keresi amit elveszített.
2020. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
59%

"35 évesen egy vonzó nő még gyerekkel együtt is találhat valakit,"

Gyerekes nővel csak a legnagyobb lúzerek jünnek össze vagy akinek szintén van gyereke.

Egyébként ém nár az alapproblémást sem értem. Miért hátrány az bárki szemében, hogy özvegy vagy? Mitől másabb mintha elvált lennél? Ha szabad ilyet mondani, özvegy nő jobb is az elválttól, mert itt már a régi férj vagy pasi tuti nem kavar bele az új kapcsolatba.

2020. okt. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#22 Azt te csak hiszed... egy halottal "versenyezni" mindig lehetetlen, ott te soha nem nyerhetsz. Ha a kérdező nem alkalmaz ilyen összehasonlításokat, akkor persze nincs semmi probléma, de sokan megteszik.


Egyébként meg miért lenne lúzer, aki gyerekes nőt választ párként? Ez is olyan, hogy lehet, hogy az apuka soha nem kerül elő, soha nem találkozol vele... ismerek egyébként ilyet is.

2020. okt. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Senki sem kérhet arra hogy felejtsd el a múltat azaz a volt férjedet, a jó emberek mindig a szívünkben maradnak. :)

Szerintem amikor elment ő sem akarta volna hogy egyedül maradj , vigyázz hogy kivel ismerkedj a mai világban.

2020. okt. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
59%

"Egyébként meg miért lenne lúzer, aki gyerekes nőt választ párként? "

Az a lúzerség ebben, hogy valaki más gyereket csinált a nőnek, te meg neveled a más férfi gyerekét, ha ilyen nőt választasz.

Tipikus szokott lenni, hogy a jó csajok megcsináltatják magukat a falu legnagyobb kandúrjával. Majd amikor nem működik vele a kapcsolat választanak egy kevésbé jóképű, de rendes pasit aki eltartja gyerküket. Ez a nő szempontjából teljesen logikus viselkedés. A férfi aki ezt bevállalja, a világ lúzere, és csak azért eltartja más gyerekét, hogy jó nőt dughasson.

2020. okt. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
25, az még nem is akkora lúzer, mert valamit kap cserébe, veheted úgy, hogy elintézi magának a csereügyletet. De aki semmit, vagy csak cseszegetést, na az a gáz. Ilyenből is van sok, hogy a nő havi 1-szer, vagy 2 havonta 1-szer enged neki valamit, egyébként meg kuss van.
2020. okt. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!