Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha türelmetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha türelmetlen vagyok és minél hamarabb szeretném kimondani, hogy együtt vagyunk?

Figyelt kérdés

Sajnos előfordult, hogy egy jól induló kapcsolatot elrontottam azzal, hogy pár hét randizás után szerettem volna úgymond "szintet lépni", vagyis miután megtörtént a dolog, szerettem volna, ha felvállaljuk a dolgot mások előtt is. Nem is feltétlen azt, hogy mi egy pár vagyunk, hanem hogy valamilyen szinten közelebb vagyunk egymáshoz, és érezni szeretném, hogy a férfinak is többet jelent a dolog. A legtöbben viszont ilyenkor elkezdtek hátrálni, nem tudom miért, de szeretnek csak úgy kötetlenül találkozgatni, és nem akarnak elköteleződni.

Azt nem hiszem, hogyha többet várnék a szexszel, akár 1-2 hónapot, akkor ez változna, de lehet nem jól látom...

Mit csináljak másképp, hogy ki tudjam várni, hogy a férfi is akarja, hogy komolyabbra forduljon? Nem szeretném az időmet pazarolni, én tudom mit akarok, nem csak járogatni valakivel...


24/N


2020. aug. 24. 20:20
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
61%
Nyúlj a bilibe és higgadj le. Kevesebb fb, instagram, külső, tàrsadalmi megfelelés.
2020. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem a külsőségek miatt szeretnék kapcsolatot, csak szeretném, ha ki lenne mondva, hogy mi összetartozunk
2020. aug. 24. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Pár hét randizás után, mondjuk heti 3-4 alkalommal már igencsak kapcsolatról beszélünk. Aki ettől visszariad, az sosem gondolta komolyan, örülj is, hogy lelépett.

Nem hiszem, hogy a szex visszatartása a kulcs, az én szabályom az, hogy a 3. randiig maximum a csók jöhet szóba, az is akkor, ha adja az alkalom és úgy jön ki, nem pedig ilyen kierőltetett valami.

A jelenlegi párommal a 4. randin estünk egymásnak (előtte 3 maratoni hosszúságú találkozásunk volt 5 + 10 + 3 órásak voltak, így alakult) és semmit nem bántam meg, 1 éve vagyunk együtt. Nem gondolt soha könnyűvérűnek, egyikünk se tini már.

34/N

2020. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk első szex után már fel volt vállalva, mivel az ötödik alkalommal került rá sor és akkora már elégge ismertük egymást.
2020. aug. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!