Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, Tinderen miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Tinderen miért nem írtok vissza annak, aki nem tetszik?(bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem szarozni akarok senkit, csak a véleménye érdekel, annak, aki ebben jártas. Ha kiírjátok már a bemutatkozásban, hogy ha ráírtok valakire, legalább reagáljanak vissza valamit, akkor ez miért nem megy, ha egy nő ír Rátok? Nem egyszerűbb annyit visszaírni, hogy "nem tetszel, bocsi"? Csak úgy gondolom, hogy mindenki annyit várjon el, amennyit enged a gerince, ebben az esetben azt, hogy ha Te elvárod, hogy a matched(akinek viszont tetszel- visszaírjon, akkor is írj vissza, ha olyan nő ír Rád, aki mégsem tetszik. Ha egy lerázós szöveg, akkor is. Jelzem:aki veszi a fáradtságot ott, és ír, annak azért visszaírok.Nem a privátok miatt csinálom, vagy ilyesmi.

2020. okt. 21. 21:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Ez az örök körforgás. A HR-esek is folyton panaszkodnak, hogy milyen sok köcsög van, hogy jobbnál jobb ajánlatokkal megkeresik, aztán b@sznak válaszolni. Közben ők ugyanúgy csesznek visszaírni sok esetben.

Én mondjuk, ha véletlenül olyannal matchelek aki nem tetszik, általában instant unmatchelem, és akkor levan a gond.

Viszont ennek amúgy egyszerű a pszichológiája. Az emberben van egy olyan érzés, hogy ha már megmondja, hogy bocsi nem tetszel, azzal megbántja a másikat. Lehet hogy ez volna a korrektebb, de mégis. Hiszen azzal már direkt CSELEKSZIK, annak érdekébe, hogy a másikban rossz érzéseket generáljon. Ezzel szemben ha nem ír semmit, akkor nem cselekszik, rgo direkt nem okoz fájdalmat.

2020. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Mert nem akar megbántani.

Nem tetszel neki és kész.

2020. okt. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1: Igen, az ilyen dolgokat nagyon nem tanulta meg egyik nem sem kulturáltan kifejezni. Meg persze nagyon sokan eleve arra sem látnak példát, hogy kell kezelni az elutasítást elegánsan, szar dobálás nélkül.

Így végképp nem láthat arra példát, hogy utasítson el valakit a nélkül, hogy a másik fél ne sérüljön. Amikor kiderül, mégsem tetszik a match, mondjuk a többedik fotó után, azt a lehető legpolkorrektebben próbálom, miért nem akarok tőle semmit, hogy ebből is tudjon építkezni.

2020. okt. 21. 22:15
 4/17 anonim ***** válasza:
66%

Figyej, a nők miért nem írnak vissza ilyen "bocs, de nem tetszel" szöveget minden próbálkozónak?



Mert gondolom erre tudod a választ. Férfiként én meg azt tudom mondani, hogy PONT ugyanazért.

2020. okt. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

Dehogy írok neki ha nem tetszik. Egyszerre 4 nővel írogatok így is, tisztára le vagyok merülve agyilag, majd még lelkizgessek azzal aki nem jön be, még mit nem.

28F

2020. okt. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

4: én pl. visszaírok, ha úgy adódik. Na bumm!

#5-ös: ha ez neked lelkizés, elég sivár érzelmi világod lehet, hiába vagy sármos és/vagy jó testalkatú-ha ez legalább elmondható rólad-...

(ha esetleg valaki meggyanusít a lepontozgatással, nincs miért, mert mindenkit felpontozok itt, akár egyet értek vele, akár nem, mert az is egy szempont)

2020. okt. 21. 23:57
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

"4: én pl. visszaírok, ha úgy adódik. Na bumm!"


látod!? Meg is van a megoldás, egyedül jöttél rá!


Én is visszaírok, azt pedig senki nem tudja, hogy akik nem teszik, azok miért nem :)

2020. okt. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7-es: jogos, de valaki adott is rá választ és állásponttól függetlenül kapott tőlem zöld kezet, mert legalább formált önálló véleményt.
2020. okt. 22. 00:06
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Szeretnem en azt latni, mi lenne a reakcio arra, hogy szia, koszi, hogy irtal, de bocsass meg, toled semmit nem szeretnek.
2020. okt. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9: "Köszi, hogy korrekt voltál! További sok szerencsét itt!"
2020. okt. 22. 00:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!