Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért visztek ajándékba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért visztek ajándékba randira a lánynak virágot vagy csokit?

Figyelt kérdés
Egyiket sem szeretem, ráadásul a virág zavaró, egész idő alatt nem tudom hova rakni, csak lefoglalja a kezem. Csokit pedig soha nem eszem, így totál felesleges. Egyéb dolog is az, ilyenkor annyira kellemetlenül érzem magam, hogy én nem adok semmit.

2020. okt. 22. 11:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Azért mert van aki meg szereti és jól esik neki ha gondolnak rá.
2020. okt. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nekem az bőven elég, ha a pasi érdeklődő ès érzem, hogy valóban figyel rám.
2020. okt. 22. 11:13
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem manapság kevesen visznek.
2020. okt. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
22%

Mert nyomi vagyok.


(Na jó, az az igazság hogy nem szoktam vinni soha. Mert nyominak tartom, hogy vigyek. Rossz ötlet az ajándékozás mielőtt összejönnénk.)

2020. okt. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ezek szerint én fogtam ki több ilyen pasit, aki hozott. Zavaró, felesleges, úgy érzem ilyenkor én vagyok a szemét, hogy ő költ ràm, én pedig nem mindenkivel akarok második találkozót.
2020. okt. 22. 11:28
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nagyon szép gesztus. Ebből is látszik vannak még figyelmes, kedves férfiak. Úgy látom már ez is baj némelyik nőnek.
2020. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
nagyon szép lány lehetsz, ha rögtön megakarnak fogni egy kis kedveskedéssel. A legtöbb pasi nem töri magát ennyire első randin, csak simán találkoznak. De ha nagyon tetszik nekik valaki, akkor odateszik ők is magukat.
2020. okt. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
36%

Úristen, miről beszéltek? Egy párhuzamos világba kerültem?


A csajozáshoz nem értő, szerencsétlenke srácok visznek csak ajándékokat a randira. Ez kb a csajozás nulladik szabálya, amit jó esetben olyan maximum 20 éves korára megtanul egy férfi, hogy nem viszünk ajándékokat a randira.

2020. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen szerencsétlen vagy ilyen téren, hogy neked mindig visznek, akkor légy karakán!


Mond meg mielőtt találkoztok, hogy légyszíves ne hozz randira semmi, csak magadat..

2020. okt. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%
Első randira nem viszek semmit, ha van második, akkor oda egy szál virágot, oszt' jónapot. Ha az első randi nem sikerül valami jól, akkor mindkettőnknek kellemetlen az ajándékozás.
2020. okt. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!