Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért visztek ajándékba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért visztek ajándékba randira a lánynak virágot vagy csokit?

Figyelt kérdés
Egyiket sem szeretem, ráadásul a virág zavaró, egész idő alatt nem tudom hova rakni, csak lefoglalja a kezem. Csokit pedig soha nem eszem, így totál felesleges. Egyéb dolog is az, ilyenkor annyira kellemetlenül érzem magam, hogy én nem adok semmit.

2020. okt. 22. 11:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#18

Teljesen átlagos foglalkozású és korú férfiakkal, én úgy gondolom, hogy ez inkább az én képzeletbeli értékemet árazta be. "Ennek jó lesz ez is", vagy valami ilyesmi.

2020. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Hm.. de fura. Nekem hozott a párom mindig valami apróságot és tökre bejött, hogy gondolt rám, míg mások nem. Úgyhogy ez alkat kérdése kérdező, de abban egyetértek veled, hogyha közölted a szándékod, akkor ezt tiszteletben kell tartani. Nyilván én azért kaptam csokit, mert elmeséltem, hogy imádom.. :) Szóval a nem vitele és az odafigyelés is fontos.. a XXL-es pólón meg eskü felnyerítettem, amit a 16-os írt. :P Ezzel én sem értek egyet, hogy b*sszunk oda valami óriási, hót fölösleges szart, mert "jóleszazúgy". Szerintem attól várták a megváltást... :/
2020. okt. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
50%
Az élet nagy problémái... Hihetetlen, hogy vannak ilyen emberek, mint te. Milliók éheznek, pedofilok vadásznak világszerte ártatlan gyerekekre, emberek szenvednek gyógyíthatatlan betegségekben...oh de várj!...de te problémád mindezeket "felülmúlja". Ba$zki, hogy lehet ennyire unatkozni?
2020. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!