Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért visztek ajándékba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért visztek ajándékba randira a lánynak virágot vagy csokit?

Figyelt kérdés
Egyiket sem szeretem, ráadásul a virág zavaró, egész idő alatt nem tudom hova rakni, csak lefoglalja a kezem. Csokit pedig soha nem eszem, így totál felesleges. Egyéb dolog is az, ilyenkor annyira kellemetlenül érzem magam, hogy én nem adok semmit.

2020. okt. 22. 11:10
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagyok meggyőződve arról, hogy annyira szeretnének a nők egy fickó oldalán egy szál rózsával sétálni, hogy minden embernek felhívják a figyelmét: "Sziasztok, épp randizunk!"
2020. okt. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
89%
Azt aláírom, hogy tényleg zavaró fogni egész randi ideje alatt a virágot, meg útban van, de másrészről ez egy gesztus, amivel kedveskedni próbál neked a másik fél, ha ezt nem veszed figyelembe, az nagyon bántó tud lenni.
2020. okt. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy régről fentmaradt udvariassági gesztus. És vannak nők, akik ezt elvárják, mert régimódian nevelték őket, vagy szülők helyett inkább a romkomok meg a brazil szappanoperák nevelték fel, és azt hiszi, ha vkitől nem kap ajándékot, az már illetlen. Ember legyen a talpán az a férfi, aki előre ki tud igazodni azon, hogy az adott nő éppen örülne-e neki vagy nem, mondom nőként.

Én sem szeretem azt, ha már első randira ajándékot hoz vki, mert egyrészt, azt érzem, hogyha nem jön össze mégsem, mert nem passzolunk egymáshoz, akkor is ki lehet engem hozni bunkónak, ha megtartom az ajándékot, akkor is, ha visszaadom... illetve már azt érzem, hogy presszionálva vagyok a folytatásra azzal, hogy kaptam vmit, és "nem érdemeltem még ki". Meg tényleg nehézkes, hogy hova rakjam el, a virág közben simán elhervadhat... macerás. De ha mégis hoz, hát nem az a világ vége :).

2020. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom...én már elég sok randin túl vagyok így 47 évesen, de első randin SOHA nem vittem/ vinnék semmiféle ajándékot.

Számomra az a normális, hogy természetesen én hívom meg a hölgyet, azaz pl én fizetek....ha lesz második randi, ha nem.

De lehet, hogy én gondolom rosszul...🥺

2020. okt. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
14. Nagyon helyes! Ez nem korosztályi sajátosság, hanem józan ész. Te is tudod hogy kell normálisan csajozni, ismerkedni valószínűleg és annak nem része az ajándékozgatás még mielőtt összejönnél a nővel. Korosztálytól függetlenül mindenhol vannak normálisan és szerencsétlenebb férfiak.
2020. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kilós lekvárt, óriási porcelánbögrét, vastag nagyméretű könyvet, XXL-es pulóvert és táskában nem elférő plüssfigurát is hoztak már.

Kb az ez volt kéznél otthon, céges ajándék kategória volt mindegyik.

2020. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
16-os: ezeken jót nevettem :D.
2020. okt. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
16-os, ez komoly? Milyen pasikkal randiztál te?
2020. okt. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
76%
Bármilyen hihetetlenül is hangzik, vannak még más nők is rajtad kívül a bolygónkon. Szóval "senkit nem érdekel" kategória a hisztid. Ha lenne egy kis eszed, a randi partnetednek megmondanád előre, hogy: "bocsesz, nem kell se csoki se virág." Sokkal többet érnél azzal, ahelyett hogy itt kínlódsz.
2020. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Képzeld el volt olyan, akinek kifejezetten megírtam, hogy nem szoktam semmilyen édességet enni, erre randira hozott egy doboz bonbont. Ez bosszantó, hogy valaki ennyire nem figyel vagy emlékszik arra, hogy mit beszéltünk.
2020. okt. 22. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!