Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerethet egy jóképű, gazdag,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet egy jóképű, gazdag, független férfi egy olyan nőt, mint én?

Figyelt kérdés

34 éves nő vagyok. Nagyon csúnya, gerincferdülésem miatt púpos, bal cicim 2x akkora mint a jobb, 15 éves fiam van, albérletben lakok anyukámmal és a fiammal. A pasi akivel párszor már randiztam, le szeretne velem feküdni, de én nem merek mert szégyellem a testem. Elmondani nem merem neki, mert szintén szégyellem magam. Nincs bátorságom. És azt sem tudom, hogy csak szexet akar vagy kapcsolatot. Néha ír magától, néha mindennap, sokszor meg csak akkor ha én írok neki. Viszonylag hamar visszaír.


Mit tegyek? Nem tudom! Azt se tudom h mik a szándékai. És ha esetleg komoly, mit akarna pont tőlem, mikor csak jobbat találhatna.

Szerintetek? Nagyon félek, hogy összetöri a szívem, vágyom is a szerelemre, félek is. Még ha akarna is kapcsolatot, ha meglát meztelenül biztos elriasztja.

Mit gondoltok? 😭



#szex #testi hiba #Kellek neki párkapcsolatra vagy csak le akar velem feküdni #Miből tudom hogy mik a szándékai #Félek hogy össze fogja törni a szívem
2020. okt. 22. 17:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Miujsag, kerdezo?
2021. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!