Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal csajok közül csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal csajok közül csak nagyon kevesen mennének bele a szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk egy pasinak kevés a szabadideje és nincs ideje rendszeresen heti több alkalommal találkozni és kapcsolatot ápolni,de hiányzik neki a szex,akkor szexkapcsolatban csak a nők egy kis töredéke lenne benne?

Vajon a nők inkább egyedül maradnának mint egy ilyen kapcsolatba belemenjenek?



2020. okt. 23. 15:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Azért nem olyana ritka ez.
2020. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Hogyisvanez2.0 ***** válasza:
18%

Még kapcsolatra sem lehet találni lányt, nemhogy ilyen kötetlen, csak szex kapcsolat...

25/f

2020. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon helyes, ha az én lányomról lenne szó, szó se lehetne róla
2020. okt. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Engem rohadtul nem érdekel, hogy neked dughatnekod van. Menj prostihoz.
2020. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Fizess érte!
2020. okt. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Amíg egyedülálló voltam, belementem volna ilyenbe, csak az volt a baj, hogy a jelentkezők 99%-ának ez azt jelentette volna, hogy amikor éppen kedve van, akkor előrángat, átjön hozzàm, vagy még át is én menjek, sosem kedveskedik semmivel, sosem visz el sehova, sosem lep meg, magyarul ingyen k*rva. Én pedig úgy éreztem, hogy ennél ezerszer jobban megéri egy prostinak is, mert legalább kap valamit cserébe, míg én semmit nem kaptam volna, csak egy ürítő tartálynak éreztem volna magam, az meg kössz, nem óhajtottam lenni.

A lehető legolcsóbban ès legkevesebb energiabefektetéssel akart mindegyik szexhez jutni, nekem pedig ebben nőként semmi vonzó nem volt.

Egyesek majd jönnek azzal, hogy ez egy kölcsönös dolog, az élvezetért éri meg nekem, stb.

Hát, èn nem így gondolom. Mert nőként bármikor szexelhettem volna, amikor csak akartam volna, úgyhogy kellett volna még azontúl pár dolog, ami miatt az adott illetőt választom. Máskülönben kihasználásnak éltem volna meg.

2020. okt. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
Ami a 6-ost illeti, igaz, én is ezért nem mentem gyakran bele ilyesmibe. Ha mégis, mert már nagyon ki voltam éhezve, szinte sosem sült el jól, egész egyszerűen a pasik többsége nagyon rossz volt az ágyban. Nem volt motivációja, önző volt, hamar elment, engem meg otthagyott kielégítetlenül, tapasztalatlan volt, nem tudta hol hogyan nyúljon hozzám, mivel nem volt belém esve sem, ezért nyilván egy kielégülis után nem is lhetetett több menetre számítani, hogy mondjuk egész ájszaka csináljuk. A másik amit a fenti is írt, hogy nem jött ha hívtam, csak ha neki volt szükséglete. Hamar felhagytam a szexkapcsolatok kialakításával emiatt és a pocsék minőség miatt. Most már akármilyen jópasi csaphatná nekem a szelet, csak arra gondolok, hogy na ez is szar lenne az ágyban és már a kedvem is elmegy. Ha szeretsz valakit és viszont szeret, az legalább iparkodik és lelki dolgokkal kipótolja ha nem olyan jó az ágyban, de így semmi. tényleg csak kihasználás és a nőknek szinte semmi előnyük nincs belőle.
2020. okt. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Hogyisvanez2.0 ***** válasza:
66%

7-esnek igaza van :)

Nemhiszem, hogy ez egy nőnek jó buli.

Én férfiként tisztában vagyok a képességeimmel, szerintem a legtöbb férfi nem tud maradandót alkotni az ágyban, így a szexkalcsolat egy nőnek szinte értelmetlen.

Kapcsolatot kell kialakítani és lehet szexelni, vagy vannak a fizetős hölgyek :) ott jól jár mindenki.

25/f

2020. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

#6 vagyok, 7 leírta ami kimaradt. Ugyanezt tapasztaltam.

Egy idő után úgy kiég az ember, hogy mindegy, milyen vonzó az illető, már attól felfordult a gyomrom, ha csak elképzeltem, hogy megint csak akkor lesz valami, ha ő akarja, 1-2 óra max, örüljek, ha elélvezek, ha nem, és szóvá teszem, akkor hisztizek. Ezeken semmit nem segít a vonzó külső, hanem ugyanúgy kiábrándító, mint valaki, aki taszít. És az ember tök jogosan dühös, mert nem azt kapja, amire vágyott, és még megbeszélésre sem nyitott a partner, mert ennyire lusta, és nem is érzi, hogy tétje lenne a dolognak.

2020. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Hogyisvanez2.0 ***** válasza:
67%

Hát, aki szexkapcsolatot akár azték nem fogsz tudni beszélgetni:) úgy igazán.

Nem is normális dolog amúgy, össze kell jönni és ha már egy pár vagytok akkor odateszi mindenki magát az ágyban is ;)

2020. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!