Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális gondolkodás egy Nőnél?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit a neten ismertem meg. Már 3-4 hónapja beszélgetünk telefonon, én már sok képet küldtem magamról de ő még csak 1 fejképet adott. Kértem tőle több képet, de valamiért mindig elzárkózik előle.

Érdekes de valami érzelmi szál is kialakult, ő azt mondja szeret, én is ezt érzem, azonban nagyon zavar hogy nem tudom hogy ki is Ő, hogy néz ki.

Ő ezen teljesen ki van bukva, azt mondja, azt hitte én a lényét szeretem, és teljesen mind1 a külső hogy ő milyen. Találkozni még nem akar.

Mondtam neki hogy akkor találkozzunk és meglátjuk hogyan tovább, szimpatikusak leszünk e egymásnak. Mire szintén teljesen kiborult, és azt várná el hogy én így vakon már szeressem őt 100%al, és a talin már ne múljon semmi (itt a külsőségre gondol), mert szerinte az nincs jól hogy majd a tali után dől el hogy együtt vagy sem.

Szerintem ez nem épp normális felfogás, és el sem várható a másiktól.

Szerintetek mi állhat a háttérben?

Az illető 28L.


2020. okt. 24. 10:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így a leírtak alapján kamunak tűnik.

Teljesen normális,hogy nem akarsz vakon belemenni semmibe.

Ennyi alapján nem is tudhatsz róla semmit, akár még valami unatkozó troll is lehet.

Benne van a pakliban,hogy csak önbizalomhiányos,de kizárólag netes beszélgetés alapján szerintem kevesen vannak akik kijelentenék,hogy szerelmesek.

2020. okt. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kövér. Az ír ilyeneket, hogy a külsőn már ne számítson semmi, akinek van félni valója a külseje miatt.
2020. okt. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

- baromi ronda szegény

- baromi rondának hiszi magát

- kicsit agyára ment az izauraTV

- átverés az egész

2020. okt. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy titkol valamit a külsejével kapcsolatban,ami szerinte befolyásolná a folytatást,ezért próbál ilyen béna indokokkal meggyőzni arról, hogy neki van igaza. Pedig szerintem is teljesen jogos az elvárásod, hogy látni szeretnéd. Csak azt nem értem, miért kell ilyesmivel hónapokat várni?
2020. okt. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a külsejét titkolja, szégyelli. Lehet, hogy azon az egy képen se ő van.

Telefonon se hívhatod? Messengeren videó hívás? Ha ezektől is elzárkózik, akkor az se biztos, hogy lány.

2020. okt. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy normális. Valamelyik lehet a 4 közül, amit #3 felvázolt.

Amit küldött 1 kép, az milyen?

2020. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az ázsiai feleségemet egy ismerkedős oldalon ismertem meg. Skype! Azonnal! Persze webkamerával. Ha nem, akkor valami takargatni valója van. Ne hagyd magad hülyére venni, játszani az időddel, türelmeddel. Játékszabályaid neked is lehetnek!
2020. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat vagy valaki titkolgatni valója van a külsejével kapcsolatban, mondjuk kövér vagy kamu az egész.
2020. okt. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát azon kövérnek látom nyaka válla ami látszik. Teljesen besértődött es kinelentette ő nem kövér. Konkrétan én voltam a rossz h miket mondtam rá. Mondtam jo rendben, de akkor küldj egy értelmes fotót is amin láthatlak ki vagy es nem találgatnom kell. Es ez alól már kibúvókat keresett, meg hogy én érzéketlen vagyok, meg már küldött arcképet, stb stb.
2020. okt. 24. 11:02
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha 3-4 hónapja beszélgettek már minimum találkoznotok kellett volna, szóval nekem nagyon gyanús,hogy kamu profil.
2020. okt. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!