Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális gondolkodás egy Nőnél?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit a neten ismertem meg. Már 3-4 hónapja beszélgetünk telefonon, én már sok képet küldtem magamról de ő még csak 1 fejképet adott. Kértem tőle több képet, de valamiért mindig elzárkózik előle.

Érdekes de valami érzelmi szál is kialakult, ő azt mondja szeret, én is ezt érzem, azonban nagyon zavar hogy nem tudom hogy ki is Ő, hogy néz ki.

Ő ezen teljesen ki van bukva, azt mondja, azt hitte én a lényét szeretem, és teljesen mind1 a külső hogy ő milyen. Találkozni még nem akar.

Mondtam neki hogy akkor találkozzunk és meglátjuk hogyan tovább, szimpatikusak leszünk e egymásnak. Mire szintén teljesen kiborult, és azt várná el hogy én így vakon már szeressem őt 100%al, és a talin már ne múljon semmi (itt a külsőségre gondol), mert szerinte az nincs jól hogy majd a tali után dől el hogy együtt vagy sem.

Szerintem ez nem épp normális felfogás, és el sem várható a másiktól.

Szerintetek mi állhat a háttérben?

Az illető 28L.


2020. okt. 24. 10:30
1 2
 11/16 Noren1989 ***** válasza:
100%

Figyu, hasonló nekem is volt,a csajszi elmondàsa szerint M-es ruhàkat hord.


Élőben valójàban a kezdő XL volt mindenből. Véletlen nem Viola a neve?

2020. okt. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális csaj. Ha csaj egyáltalán.
2020. okt. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szóval kiborult, mikor találkozni akartál vele? Biztos kamu... Normális ember nem mond ilyen kifogásokat sem.
2020. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%

A találkozó után dől el, hogy együttmarad -e a pár, ez már csak így van, "netszerelem" nem igazán van, illetve egyfajta képet kialakít a másik az írásai alapján de az illető lénye nem jön át...

Fura, az biztos.

Több képet nem küldenék, találkozót nem sürgetném, írnék, de túlzott érzelmi dolgokba nem mennék bele, várnám mikor hozza fel a találkozót.

2020. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudod ugye hogy a 28L a 28 éves Lajost jelenti kamuprofillal? :D
2020. okt. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek!

Igen, igazatok van hisz nekem is ezt diktálja a józan eszem.

2020. okt. 24. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!