Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Azért nem akart összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Azért nem akart összejönni velem a kiszemelt csaj, mert attól félt, hogy összeveszünk és soha nem fogunk beszélni. Normális gondolkodás ez?

Figyelt kérdés
Olyanok voltunk, mint két testvér. Ezt nem akarta feladni gondolom. Végül nem jöttünk össze, de később összevesztünk és nem beszélünk.
2016. máj. 27. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, de gőzöm sincs. Attól mert nő vagyok, NEM AZ A CSAJ VAGYOK, hogy tudjam hogy ő miért így viselkedik!!


Kérdezd meg tőle, értelmesen felnőtt ember módjára, és akkor kiderül.

2016. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ő barátként gondolt rád, nem férfiként.

Mivel te többet éreztél ezért várható volt, hogy megromlik a barátság.

Meg is történt.


Nem kelle ebbe többet belelátni.

2016. máj. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Korábbi barátjával példálózott, hogy vele is így járt, nem beszélnek egyáltalán. Még ő kérdezte egy alkalommal, hogy most akkor mi is van köztünk.

2016. máj. 27. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel össze is jöhettek mert akkor legalább beszéltek megint.

Bár gondolom te vesztél vele össze mert ő nem akart kapcsolatot. Ebben az esetben zsarolás a dolog. Vagy összejön veled vagy nem beszélsz vele.

2016. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köztünk már semmi nem lesz. Köszönés nélkül mentünk el korábban egymás mellett.

Mivel neki lett barátja, ezért ő haragudott meg rám és lett ideges.

2016. máj. 27. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!