Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, akik fiatalabb férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik fiatalabb férfival randiztok, tudnátok tippeket adni önbizalomhiány ellen?

Figyelt kérdés

Van egy 10 évvel idősebb barátnőm, aki "halálra rémült" attól, hogy randira hívta egy fiatalabb pasi. Chatelgetnek egy jóideje, nem szexről, de az is szóba került.


Szerintem jól néz ki a barátnőm, okos is, emellett brutális humora van, ezt imádom benne. Ha én chatelek vele, annak mindig sírva röhögés a vége, ezt legalább ő is elismeri, így azon nem izgul, hogy a stílusa nem jönne be, csak a külseje miatt parázik. Pedig nem ronda és nem elhízott, átlagos testalkata van, semmi extra, csak nem talpig sminkben és cicamicának öltözve él, de nem is igénytelen vagy lepukkant.

Akiknek ebben a témában nagyobb tapasztalata van, ti mit tanácsolnátok?

Egész héten ezen agyaltunk, már nem tudtam mit mondani neki azon kívül, hogy menjük el fodrászhoz meg elkísérem valami dögös fehérneműt venni, a randira meg menjen taxival, hogy előtte ihasson egy bátorító felest otthon...(ezt csak viccből, nem hinném, hogy bátorra inná magát emiatt)


Én nem látom gáznak a helyzetet, szerintem túlaggódja, és képet is láttak már egymásról.

Ebből csak kiderült volna, ha nem tetszik a pasinak, nem?

Én is mindig fiatalabbakkal kavarok, de én még sosem jöttem össze neten senkivel, így gőzöm sincs, milyen ez a szitu belülről, de már türelmetlen kezdek lenni, és attól félek, megbántom ha legközelebb szóbakerül, hogy jaj mi lesz, ha csúnyának látja a szarkalábaimat, a hasamat, fenekemet, combomat...



2020. okt. 24. 11:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

En is mindig fiatalabb fiukkal jartam, a ferjem is ifjabb nalam par evvel.


Esku, sosem paraztam a kulsom miatt (bar sportolok, sokat es intenziven, de ettol meg rancos vagyok).


Az internetkorszakban minden srac latott mar idosebb not ruha nelkul...


40/N

2020. okt. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesekről van szó? Ha nem kövér, akkor nem hiszem, hogy bármi gond lehet
2020. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
28F és 41N
2020. okt. 24. 14:36
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mitol felnie:)


Viszont ne traktalja a sracot azzal, hogy mennyire elegedetlen magaval! Ezzel nagyon el lehet rontani.

2020. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam ilyen helyzetben. Nem kell ott belőtt frizura,csak frissen mosott jó fazonú,nem lenőtt festett. Önmagát adja,és bár a humor jól jön ne próbálja a gátlását ezzel oldani. Pont azért randizik egy ilyen korú pasi Vele mert nem szeretne vihorászós fiatalt. Első randiea éb nem készülnék szexi fehérneművel. Pont ennyi idősen randiztam pont annyi idős sráccal. Első randit nem terveztük hosszúra,így futottunk össze. Előttünk állt a lehetőség,hogy ne feszengve üljünk órákat ha nem jön be a másik. Egy jó szabású farmer,csinosabb póló,bőrdzseki,és kicsit magasabb sarkú cipő volt rajtam,+ minimális smink. Hozzáteszem: bár nem volt okom rá,az önbizalmam sosem volt rendben,pedig általánosságban ez nagyon nem jellemző rám.
2020. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Messze laknak egymástól, így félúton találkoznak, mindenképpen ottalvós találkára készülnek alapesetben, amiben benne van a szex lehetősége is. Sőt, miután fotó alapján eléggé egymásra kattantak, egyikük sem bánná, ha "úgy alakulna", de itt kezdett el majrézni a barátnőm, hogy talán fotón vonzóbb lehet , mint élőben, és nem akarja magát ilyen kínos helyzetben találni.

Legfeljebb beszélgetnek és külön alszanak, ha nincs meg a kémia, de lehet, hogy én egyszerűsítem túl a dolgot.

2020. okt. 24. 15:09
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég fura lesz ha egyikük részéről nem működik a kémia... De legyünk optimisták. Ha ilyen randit szerveznek beszéljenek nyíltan,tabuk nélkül mindenről. A külsővel ha láttak egymásról temérdek fotót nem lesz gond. De azért más élőben találkozni ekkora korkülönbséggel.
2020. okt. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt javaslom, mint az 5-ös. Nem kell külön "készülni", úgy nagyon izzadtságszagú a dolog. A srác úgyis sejti, mire számíthat. Ha nem elhízott a barátnőd, nem lesz gáz.


Annak idején teljesen hétköznapi ruhában/sminkben randiztam. Sosem sült el rosszul, majd a szerencsés nyertes elvett feleségül (30 és 34 évesek voltunk, az én javamra).

2020. okt. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Plusz egy voks a természetességre.

Ha amúgy is izgul, csak ront a helyzeten, ha kicsit is feszélyezi valami (más stílusú ruha, smink, haj).

A kommunikáció tényleg fontos. Mi a legrosszabb, ami történhet? Este 10kor elmennek aludni egy jó beszélgetés után, majd reggeli után 2 puszival elköszönnek, nem?

Ez azért nem annyira gáz.:)

Ha meg tényleg van kémia, akkor lesz egy kellemes éjszakájuk is.

2020. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért a 4 év nem 13 :)
2020. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!