Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka, hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy már nem a szex az elsődleges témája velem? Férfiak elsősorban?

Figyelt kérdés
Amikor megismerkedtünk nagyon ez volt a központi témája, bár tudta, hogy nem ilyen kapcsolatot keresek.. Most egy hete leszállt erről a témáról és olyan kérdések jönnek, hogy hogy telik a napod, hogy vagy stb. A szexjellegű utalások teljesen elmaradtak. Mire utalhat ez egy férfinél, aki szexuálisan eddig nagyon érdeklődő volt ?

2020. okt. 26. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
nem mentél bele a szexbe, ezért most lelkileg akar megfogni, hátha majd úgy kötélnek állsz.
2020. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Szerelmes lett beléd! Ezt akartad hallani, nem?
2020. okt. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Lehetséges, hogy elkezd megismerni téged? Bár furcsa ez, mert pont fordítva lenne logikus, hogy eleinte a közönséges témák és később az intim témák. De hát "ahány ház, annyi szokás".


A másik lehetőség, hogy így próbálja megkedveltetni magát. Ha így van, akkor egy manipulatív emberről beszélünk és ebből még lehet bajod később is.


Az idő majd eldönti. A szemed azért mindig tartsd nyitva a gyanús jelekre.

2020. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mióta ismerkedtek? Lefeküdtetek már egymással?
2020. okt. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Még nem is taliztunk. Hetek óta ismerkedünk.
2020. okt. 26. 16:17
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
Na chat huszárok .. Online semmi sem az ami látszik , szex témások is szeretre vágynak csak nekik pnci a nyelvük!5
2020. okt. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt is írta valaki, mint lehetőség, hogy már lefeküdt mással, de, hogy miért ír akkor még mindig, nem tudni
2020. okt. 27. 09:06
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy.

Aki hetek alatt nem hozott fel találkozót, komolytalan.

Komolyabban biztos nem érdekled, ne nagyon láss az "érdeklődése" mögé többet.

Akiket én érdekeltem, akár komoly, akár komolytalan kapcsolatra, ez most mindegy, már pár nap elteltével akartak találkozni és szerintem ez így normális.

Persze lehet, hogy 1-2 hétig pont nem úgy jön ki a lépés, de hetek alatt néhány órára már szakított volna időt. (szerintem)

Már elnézést, hogy nőként válaszoltam, de inkább legyél óvatos és sokat ne remélj ettől az egésztől.

A férfiak sokszor szeretnek szórakozni, csetelni épp unalmukban, akkor is, ha semmi szándékuk nincs, csak "szórakoztassa" őket valaki.

2020. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Akartunk talizni már első héten, csak közbejött valami. Aztán azóta is felmerült, de mindegy. Én már fejben letettem erről.


Pár napja bírtam neki ezt:


"Ma olvastam: Ha valakiről biztosan érezzük, h bumm, igen vele akarok lenni, akkor nem totojázunk és nem adjuk meg az esélyt, hogy lecsússzunk róla, ezért mihamarabb el akarunk jutni a kizárólagosság fázisába.

Mi erről a véleményed? Őszintén. 😊 Nem akarom, hogy kényszerből tartsd fenn velem ezt a kapcsolatot, ha nem én vagyok a számodra megfelelő. 😊 Érted, amit ezzel mondani szeretnék? 😊🤷"


Ezt válaszolta:"Valóban igaz, csak sajnos a totojázást az élet hozza...😥"


Hát nem tudom....

2020. okt. 27. 09:25
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt tudni, hogy mit takar, hogy az élet hozta?
2020. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!