Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak akik voltak börtönben:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik voltak börtönben: ti elmondjátok ismerkedésnél a nőnek ezt a tényt?

Figyelt kérdés
Örülnék ha leírnátok a korotokat, a döntésetek indoklását, hogy van-e ezzel a stratégiával sikeretek a nőknél, és a bűntett súlyát is (bár megértem, ha az utóbbit inkább nem osztjátok meg).

2020. okt. 26. 18:01
A kérdező szavazást indított:
Igen, elmondom
Nem, nem mondom el
8 szavazat
 1/4 Hellmano ***** válasza:
88%
Szerinted mennyi börtöntöltelék látogatja az oldalt? Remélem a fiatalok nevében is, hogy egysem, mert itt sok a defektes/lelkisérült fiatal, akikre akár vadászhatna is. Szóval inkább ne legyen itt börtöntöltelék...
2020. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudhatom mennyien vannak, gondolom rettenetesen kevesen.

De szeretném, hogy letöltendő fogház, fegyház vagy börtönbüntetés letöltése esetén szavaznának az ittlévők, és leírnák a tapasztalataikat az érintettek - már ez az egy szavazat is felülmúlta az elvarasaimat.

Egyébként nem tudhatod, hogy a kérdést egy tömeggyilkos, egy ilyen párkapcsolatból menekülő nő, egy rokonáért aggódó személy vagy más írta ki.

2020. okt. 26. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi akadnak itt, némelyik -míg ki nem lett paterolva a jelentgetések miatt-még büszke is volt rá hogy amíg nem kapcsolták le, 1 éjszaka alatt tett szert akkora összegre mint mi 3 hónap alatt
2020. okt. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

Én szerintem elmondanám, persze nem az első randin. (Bár nem voltam soha börtönben és rendőrségi ügyem is csak fiatalabb koromban volt.) De szerintem ez egy olyan dolog amit nem szabad titkolni.


F

2020. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!