Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetováltak! Ti elmondjátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetováltak! Ti elmondjátok az ismerkedési szakaszban, hogy van tetkótok, vagy nem tartjátok fontosnak, és majd kapcsolat közben (vagy első szexnél) kiderül?

Figyelt kérdés
2016. szept. 26. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Ismerkedési szakaszban elmondtam, közvetlenül első randi végén.
2016. szept. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha akarnám se tudnám titkolni egy pillanatig sem, kivéve ha nagykabátban vagyok, ugyanis a jobb csuklómon van az egyik első tetoválásom. Azon kívül a hátam, combjaim is ki vannak varrva, plusz az egyik bokám és vádlim. Szóval, volt, aki meglepődött, mert nem hitte, hogy ennyire sok rajtam a kivarrt felület, de mindenkinek tetszett, mivel igényes munkák. Direktbe nem szoktam előre közölni, hogy hol és mi van rajtam, majd meglátja.
2016. szept. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában csak úgy nem hozom fel a témát, hogy hé amúgy van egy tetkóm, de ha az idő úgy engedi(a lábfejemen van) akkor olyan cipőt húzok amiben látszik, ha nem akkor meg majd kiderül, ha szóba kerül a téma nyilván megemlítem, de ha nem hát egyszer úgy is kiderül. Általában sokan meglepődnek rajta, mert úgy alapvetően nem néznék ki belőlem, hogy van egy tetoválásom, de eddig mindenkinek tetszett aki látta.
2016. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tartom fontosnak. Ha rákérdez, megmondom, hogy van. Ha érdekli, megmutatom.
2016. szept. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

Mindenképp mondd el, hagy lássa mekkora egyéniség vagy!

Ne felejtsd el kifejteni fél órában, hogy te mekkora bonyolult gondolkodású, de egyébként főnyeremény vagy!

2016. szept. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jó hát és a farkán lévőt is rögtön mondja el, mutassa meg?
2016. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!