Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Átlagos különösebb esztétikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos különösebb esztétikai hiba(arcon) nélküli férfiakra miért mondják a nők hogy csúnyák?

Figyelt kérdés

Elképesztő ez a jelenség.


Pl. itt van ez a csóka :

[link]


Átlagos, enyhén jóképű. Biztos vagyok benne hogy csomó nő szerint ronda.


Egyszerűen nevetséges az osztályozásuk.


[link]


Ez a bal oldali a tipikus kifejezetten csúnya srác. Férfi szemmel is.


2020. okt. 27. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Az, hogy valaki nem jön be, nem az esetem, nem vonz, nem jelenti azt, hogy rondának tartom. Ebbe a kategóriába meg bárki bármilyen okból tartozhat.


Az első képen szereplő pali sem az esetem, nem tetszik. Nem mondom, hogy ronda, de nem vonz, hozzám öreg és nem tetszik, hogy kicsit tokás. Más az esetem.

Ez van, ezért vagyunk ennyien, ennyiféle ízléssel.

2020. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

"Biztos vagyok benne"

Szóval nem mondta senki, de te jobban tudod, mit gondolnak a nők.

2020. okt. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan már! Palvin Barbit is sorba rondáztátok már itt le.
2020. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első képen lévő pasi több klasszissal jobb, mint bárki, aki nálam próbálkozott mostanában társkeresőn. Én egy olyannal megyek holnap randizni, aki mások szerint talán nem néz ki (ilyen) jól, de nekem meg ő tetszik most. És remélem élőben is bejövünk egymásnak. Semmi baj sincs a képen lévő pasival, de el kell fogadni, hogy nem mindenkinek az esete. Van aki nála sokkal bénábbat is szívesebben választ mert ezt antipatikusnak tartja.
2020. okt. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
El vagy tévedve. Az első képen levő férfi álmaim férfija és eléggé szokott egyezni az ízlésem a többi nőével.
2020. okt. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első linken lévő pasassal semmi baj. Kicsit idős pl hozzám, de szerintem abszolút kapcsolatképes. A második linken lévő bal oldali tényleg nem szép, de azért nem menthetetlen ha lefogyna és normális frizurát vágatna. A jobb oldali pedig nekem kifejezetten bejön. Ennyit a hülye elméletedről kedves kérdező.
2020. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más az ízlése. Ha nem érdekel téged a tiédtől eltérő vélemény, akkor ne írj ki kérdést/ne olvasgass más kérdéseket.


Szerintem egyébként nem ronda, de nem is fog meg különösebben.

2020. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Az első képen lévő férfire nem hiszem, hogy azt mondanák, hogy csúnya. Átlagos külseje van (szerintem abból is a jobbnak számító, de ez tényleg ízlés kérdése már), így egy átlagos nő is max azt mondaná rá, hogy neki nem az esete, de attól még nem tartja rondának.

Amúgy hozzám is kicsit idős, de ha egy korosztály lennénk és a személyisége is bejönne, akkor nekem nem lenne kifogásom ellene.

2020. okt. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
#1: Seggfej? Milyen jogon nevezel így bárkit azért, mert leírta a véleményét?! Na ezért nem vagy népszerű a nők körében. Meg kéne tanulni viselkedni és elviselni az esetleges kritikát, miközben a válaszok többsége pozitív. Nincs olyan ember a földön, aki mindenkinek tetszik! Még Angelina Jolie sem. Mégsem áll neki a vörös szőnyeg közepén visítva toporzékolni.
2020. okt. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20%
De könyörgöm ilyen hülyeséget írni hogy tokája van a csávónak? Hol? Sovány ürge látszik rajta de még ez sem lenne elég Miss kihaénnem kisasszonynak. Na ezért nem is akarok népszerű lenni a nőknél....
2020. okt. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!