Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csaj többet gondol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj többet gondol bele 2 nap beszélgetésbe, annak milyen okai lehetnek? Ez most az én hibám?

Figyelt kérdés
Igaz úgy írtam rá, hogy láttam a lapján, hogy komoly kapcsolatot keres. Jól eldumáltunk. Tetszett is nekem. Láttuk egymást kamerán. Elhívtam randira is. Csak a randiig lévő idő alatt meggondoltam magam, mert úgy láttam, hogy elég komoly csaj és nem akartam bolondítani, mert még nem állok készen egy újabb kapcsolatra. A randit konkrétan nem mondtam le, Ő írt rám és akkor írtam Neki, hogy nem érek rá mégsem. Eléggé kiakadt és elküldött a francba, hogy miért vezettem félre, miért néztem hülyének és miért nem voltam őszinte vele. Jogos ez? Nem érzem magam hibásnak.

2020. aug. 14. 17:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Először is úgy kellene ismerkedned, hogy tudod, hogy mit akarsz, másodjára ha meggondoltad magad, akkor azt illett volna jelezni. Nem gondolt ő bele többet, csak az emberek elvárják a korrektséget a másiktól.
2020. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Mivel nem te írtál rá, hogy korrekten lemondd, hanem ő rád, és így nyögted be az amúgy nem mellékesen hazugságot, hogy mégsem érsz rá. Ezzel az erővel jogosan feltételezheti, nem szóltál volna, csak simán felszívódsz, tehát komolytalan vagy. Egyébként ne vegyél rá mérget, hogy nem jött rá, hogy meggondoltad magad. Ettől még komolytalanabbnak tűnhetsz a szemében szintén jogosan. Össze szoktuk mi rakni ilyen szituációkban a képet, hogy hülyének vagyunk nézve, mert a másik nem akarja vállalni a felelősséget.
2020. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
És akkor mégis mire vágytál? Hogy megdugd párszor?
2020. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Hirtelen felindulásból hívtam el randira. Szép és vonzó csaj, csak aztán átgondoltam, hogy mást is keres illetve, hogy én pörgős életet élek, Ő nyugisabbat. Én központi ember vagyok, Ő visszahúzódó. És nem tudom, hogy működött volna-e ez a kapcsolat, ha másképp döntök. Mert amúgy nagyon jókat beszélgettünk, sokat nevettünk. Volt sok közös téma és megvolt a kémia is. Csak nem tudom... De mostmár mindegy, mert elég csúnya dologat vágott a fejemhez, hogy jellemtelen vagyok és aljas, aki éjt mások érzéseire.
2020. aug. 14. 18:03
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan akadt ki, ugyanis konkrétan hülyére vetted. Minek ismerkedsz, ha nem is akarsz ismerkedni? Jó lenne, ha férfi létedre tudnád, hogy mit akarsz. Amúgy meg illik őszintének lenni!!!!
2020. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tipikus jellemtelen vagy. Hirtelen felindulásból teszel valamit, amit el lehetne mondani, és bocsánatkérés mellett a saját felelősségedet felvállalva rendezni ezt. De nem. Hülyének nézed és hazudsz, majd mosod kezeidet, hogy te nem vagy hibás, ő gondolt bele többet. Konkrétan a jellemtelen definíciója vagy. Sajnos rengeteg van belőletek.
2020. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen a te hibád. Minek írogattál vele te nagy okos??? Neked hogy esne fordított esetbe?!!! Remélem visszakapod...
2020. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi a f@sznak irsz olyanra, akirol elore tudod, mit keres?
2020. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A mai pasik megkergültek...most már a jó is rossz.
2020. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Emberek, ez két nap szöveg után volt. Azért 2 nap az semmi...

Volt dolgom olyan lánnyal aki 1-2 nap után már könyvelte hogy mi járunk. Nála sok trauma játszott közbe.

2020. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!