Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van az ha elmegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az ha elmegyek valahova, de tök átlagosan vagyok felöltözve, még smink sincs rajtam, de így mégis több pasinak tetszem, mintha ki lennék sminkel, meg csinosan felöltözve?

Figyelt kérdés
Amúgy a smink nálam szemceruzából áll, meg valami halvány szemhéjfestékből, szóval még az sem lehet, hogy túl sminkelem magamat.
2008. nov. 29. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ebből is látszik hogy többmindenkinek bejön a természetesség! örülj neki!
2008. nov. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
biztos természetes szépség vagy,örülj neki.
2008. nov. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

:)

Nekem az a kedvencem mikor nagyon le vagyok amortizálódva, és valaki azt mondja de jól nézel ki. Ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy csak kedveskedni akar, vagy komolyan gondolja.:)

Petranova

2008. nov. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, ezt én is tapasztaltam :) Nem tudom, megfejthetetlen, mert én pl. aligha látom magam így szépnek, minden smink nélkül.

Viszont van egy idézet: A nő akkor a legszebb, ha megfeledkezik szépségéről. Lehet, hogy mégis így van? :)...

2008. nov. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én pl utálom a lányokon a vakolatot. Akármilyen vékony is.

Szerintem örülj neki, hogy szép vagy, nem kell többtízezret költened a szépségre :)

2008. nov. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Velem is így van, smink nélkül, a hajam összefogva(ami nagyon ritka) , mégis kapok olyan bókokat:D
2008. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Barátom is azt mondja mindig, hogy ne fessem ki magam, mert Ő engem szeretne csókolni, puszilni,nem a sminkemet. Igaza van.

Jah és állítólag a rúzs, a szájfény (ha már kicsit erősebb) elriasztja a pasikat. Biztos...

Amúgy minnél több festék van valakin, annál valószínűbb, hogy kényeskedő hisztis 3,14csa...

2008. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem az jön be ha a nő nincs egyáltalán kisminkelve!Egy kicsi szemceruza de más nem kell!
2008. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. A "kifestett" csajok ma már a hisztis,elkényeztetett csajokat juttatják eszünkbe. Szerintem nem az van hogy több pasinak tetszel ha nincs rajtad smink, talán csak bátrabban odamennek hozzád ugy ha nem vagy kifestve. Ennek oka az előző dolog.
2008. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szintén férfi válaszoló volnék...

Nekem is sokkal jobban tetszenek a smink és általános öltözetű lányok. Kár, hogy kevés van belőlük, nem értem miért.

2008. dec. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!