Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsőre randira jó valamelyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsőre randira jó valamelyik smink a kettő közül?

Figyelt kérdés

A srácok szeretik az ilyen színes sminkekekt?

[link]


2011. jan. 18. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ettől megijednék.
2011. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon érdekel a sminkelés, szerintem van is hozzá érzékem :)


Nos egy jó smink elkészítésénél nagyon sok mindenre kell figyelni! Ne "színes" akarj lenni, hanem szép! Nem mind1


Ha küldenél magadról paramétereket, hogy milyen vagy (szemszín, hajszín, bőrszín és milyen ruhát veszel fel), akkor szívesen írnék tanácsot, hogy mit hogy csinálj!

2011. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik a srác, akkor mondd meg neki. Ezzel megijeszted!
2011. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hasonló mint a bal oldali lány:)

Sötétbarna jah,barna szem, világos bőr.

Szemhéjpúder nélkül jó egy randira vagy az meg kevés?:S

2011. jan. 18. 22:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

am: ha 1 csaj szép akk smink nélkül is az de ez a 2 smink ijesztő :D


19F

2011. jan. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Három fajta srác van: akinek van ízlése, akinek nincs ízlése, aki vak. A háromból kettőnek mind1, vagy tetszik, egy viszont egészen biztosan letagadná, hogy ismer.


Ékes példája a két kiscsaj, hogy régen miért nem volt szokás engedni, hogy a tinik sminkeljék magukat.

2011. jan. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, akkor nem sminkelem ki így magam,mint ők:)
2011. jan. 18. 23:02
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ha annyira színeset akarsz, akkor is csak ízlésesen. nem szabad egy színnel kifesteni az egész szemed. legalább 2 árnyalata kell annak, amit akarsz. a 3 mégjobb. ezek közül max a zöldet csinálnám meg, de nem így..kis feketével még fel lehetne dobni. de szerintem ha annyira nem értesz hozzá, akkor maradj az alapozónál, szemcerka/tus, spirál, és kis púder mattítani . (:
2011. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A tanácsadó vagyok :)


Nos... szerintem nagyon szolidan kéne magad az első randira kifesteni.


1. Alapozás: először alapozó, majd púder rá, ha vannak bőrhibáid, pattanás miegyéb, akkor korrektor. A legfontosabb olyan színt használj, ami tényleg a Te színed, nincs annál gusztustalanabb, ha a nyakadnál olyan mintha maszk lenne rajtad...

Ha szemhéjport is használsz, akkor alapozd le és púderezd be a szemhéjadat is.


2. Én egy ilyen bézs színt, halvány barnával kombinálva színt szerintem feltenném, ez igazán igényes és nőis.

Először nagyon véknyan, szemceruzával kihúznám, majd ezt szinte teljesen elsatíroznám fülpiszkával ez után jöhet a szemhéjpor. A sötétebb kívül, a világos belül van. Satírozáshoz használj satírozó ecsetet.


3. Szempilla, vigyázz, ne kend össze a már kifestett szemedet.


4. Arcpír, ez fontos, üdeséget ad az arcodnak, én ehhez Rose árnyalatot használnék.


5. Egyszerű szájfény


Szerintem ez teljesen korrekt az első randira, macskaszemeket (tussal kihúzva) első randira nem ajánlanék... majd a másodikra :)

2011. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot, a szemhájtus/szemceruza nélkül megfogadom a tanácsot! (az ugyanis nem áll jól) :)
2011. jan. 19. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!