Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lánynak nincs megjelení...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak nincs megjeleníthető kapcsolata az adatlapján és nincs közös kép fiúval, valószínűleg nincs barátja?

Figyelt kérdés
18 feletti, még nem házas lányok, ti kiteszitek, hogy kapcsolatotok van? Így ugye elkerülhetitek a nyomulós leveleket.

2020. nov. 4. 13:09
A kérdező szavazást indított:
Igen, kiteszem, nyilvánosan.
Igen, kiteszem, de csak az ismerőseim láthatják.
Nem szoktam kitenni.
36 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
50-50%, ennyiből nem derül ki, nem mindenki oszt meg ilyen adatokat és képeket
2020. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért a nem reprezentatív felmérés. :)
2020. nov. 4. 13:13
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Még facebookom sincs, de ha lenne, akkor sem tenném ki. Senkinek semmi köze hozzá nyilvános felületen, aki tényleg az ismerősöm, az úgyis tudja, ha együtt vagyok valakivel. 23/N
2020. nov. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

13:15

Ha lenne facebookod, inkább olvasnád hetente-ha vagy olyan vonzó-az ismerkedési céllal küldött leveleket?

2020. nov. 4. 13:19
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Mi se rakunk ki ilyen, ő próbálja professzionálisan használni a facebookot munka miatt, én meg leszarom.
2020. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Én sem teszem ki, akkor sem tettem, amikor volt barátom, és most se, hogy mi a kapcsolati státuszom. De nekem még profilképem se volt sokáig. Most meg csak az az egy kép van rólam.

Nem a közösségi médiában élem az életem.

Osztom a #3 véleményét.

2020. nov. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Ja és most már pont ezért elindult a Facebook Dating, szóval ott lehet bejelölgetni a lányokat ismerkedés céljából. Ugyanúgy szétválasztották a kategóriákat, mint itt a gyakorin. Okos döntés :)


Szóval ha van egy szimpi lány, akkor datingen keresd meg: ha ott van, nyitott lesz a közeledésre. Ez neki is jó, mert nem kap kéretlen üzenetet, és neked is, mert kevesebb kínos szitu lesz a ráírogatásból.

2020. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nincs kirakva a kapcsolat és csak néha rakok fel közös képet, ettől még ugyanolyan kapcsolat, mint bármelyik másik! :)

Feleslegesnek érzem, hogy bizonyítgatni kelljen másoknak, hogy boldogok vagyunk, ettől függetlenül, ha olyan eseményen/ről készül kép, vagy csak szimplán büszke vagyok, hogy ő a párom, akkor kirakok egy képet.

Párom hasonlóan gondolja.

2020. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Tini koromban tettem ki utoljára, azóta valahogy nem volt fontos az ilyen...
2020. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

"Ha lenne facebookod, inkább olvasnád hetente-ha vagy olyan vonzó-az ismerkedési céllal küldött leveleket?"


Mikor fent voltam, akkor sem kaptam ilyen leveleket. Nem posztoltam, nem kommenteltem nyilvános posztok alatt, csak az ismerőseim számára voltak láthatóak a dolgaim, visszafogott profilképem volt, nem tettem fel naponta egy edzőtermi tükörben pucsító fotót. Ennek ellenére vonzó vagyok, van barátom, simán csak sosem voltam kíváncsi idegen faszikra. Aki szintén nem az, az megoldja, hogy ne rohanják le az ismerkedési szándékukkal.

2020. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!