Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lánynak nincs megjelení...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak nincs megjeleníthető kapcsolata az adatlapján és nincs közös kép fiúval, valószínűleg nincs barátja?

Figyelt kérdés
18 feletti, még nem házas lányok, ti kiteszitek, hogy kapcsolatotok van? Így ugye elkerülhetitek a nyomulós leveleket.

2020. nov. 4. 13:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: félre ne értsétek, mindig büszke vagyok rá, hogy ő a párom. Ezalatt előléptetést, diplomát, stb. értettem. :)
2020. nov. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

13:24

köszi, ezt nem ismertem

2020. nov. 4. 13:30
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
Nem raktam ki sosem, hogy kapcsolatban vagyok, közös képet nem rakok fel, nem a fb-on élem az életem. 1-2 képem van csak, vonzó vagyok, mégsem írnak, mivel a fb nem társkereső.
2020. nov. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
itt mindenki VONZÓ :D
2020. nov. 4. 13:34
 15/21 anonim ***** válasza:
14: Nem muszáj elhinni, gyökérkém, te kérdeztél, mi válaszoltunk, aztán azt gondolsz, amit akarsz.;)
2020. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nem érzem, képet, amivel bárki vissza tud élni, azt kiraktok, de az már "facebookon élés", ha ott van, hogy szabad vagy foglalt vagy.

Nem a facebookon élők itt élnek a gyakorin. :D

2020. nov. 4. 13:38
 17/21 anonim ***** válasza:
56%

Az ismeretlen emberektől származó üzenetek úgyis engedélykérésbe kerülnek, így nem is látom ha nem nézem meg konkrétan azt a mappát. Így ez irreleváns.

Nem teszem ki, aki ismer az úgyis tudja a többieknek meg semmi köze hozzá.

2020. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én személy szerint kiteszem, pont amit írsz, a kéretlen ismerkedők miatt. De ettől még szerintem egyáltalán nem igaz, hogy ha nincs megosztva akkor nincs is kapcsolat.

(Nem értek egyet a 10-essel, én is alig osztok meg bármit, és csak 1-2 felöltözött kép van rólam, mégis betalált egy csomó holdkóros.... nem ilyen egyszerű elkerülni sajnos.)

2020. nov. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az egvilagon semmit nem jelent.
2020. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Ráírtam. Nagyon megleptem, azt hitte van barátnőm. Bocsánatot kértem, ha kellemetlenséget okoztam, azt írta nincs senki, aki számonkérje. Nem zárkózik el az ismerkedéstől.
2020. nov. 4. 18:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!