Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lánynak nincs megjelení...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak nincs megjeleníthető kapcsolata az adatlapján és nincs közös kép fiúval, valószínűleg nincs barátja?

Figyelt kérdés
18 feletti, még nem házas lányok, ti kiteszitek, hogy kapcsolatotok van? Így ugye elkerülhetitek a nyomulós leveleket.

2020. nov. 4. 13:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én nem a facebookon élem az életemet, nem szoktam ott megosztani a kapcsolataimat. Azt meg elég szánalmasnak tartom, hogy vadidegenek írogatnak... de ha akarják, írogassanak. Nem fogok vélaszolni, és nem gondolom, hogy annyival hasznosabb lenne ország-világ előtt mindenkinek elkotyogni a kapcsolatomat csak azért, hogy pár ismiznék jellegű levelet ne küldjenek el nekem.
márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!