Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes ismeretségből mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismeretségből mennyi idő után lesz randi?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi az ideális, mennyi időt szántok az ismerkedésre, beszélgetésre mielőtt egy neten megismert szimpatikus egyénnel találkoztok? Eddig nektek ez hogyan alakult? (kort nemet is írjatok légyszi)

2020. nov. 4. 18:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha messze lakik,kb 1hónap után,ha közeli,talán 1hét után.
2020. nov. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 2-hét és 2 hónap között valahol. Én nem szeretek azonnal találkozni másokkal, kell nekem valamennyi beszélgetés, hogy úgy érezzem, megéri kimozdulnom valakivel.
2020. nov. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

1, max 2 hét. Ennél tovább ne húzzad.


F

2020. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap után.
2020. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy kell 2-3 hét.
2020. nov. 4. 18:51
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

1-2 hét.

Már nem vagyok olyan naiv hogy bárki is hónapokig hülyítsen.

2020. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
1-2 hónap.. Nem sietünk el semmit.
2020. nov. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kötném időhöz, személy szerint nem szeretem az irkálást, minél hamarabb beszélnék vele telefonon, úgy halljuk egymás hangját és ha megvan a szimpátia, akár pár napon belül megejthetjük az első találkozót is. :) Az az igazi úgyis.

28N

2020. nov. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Megértem, hogy akit már átvágtak 😔 az hamarabb szeretne szembesülni a beszélgető partnerével.
2020. nov. 4. 19:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Utóbbi lánnyal, akit gyakorin ismertem meg, 3 nap alatt sikerült. De normálisabb, nyitottabb volt, meg könnyen egymásra hangolódtunk. Aztán én is elmentem hozzá aludni pár napra. Szerintem a tali nem kerül sokba, s ha kedvelitek a másikkal egymást, sokkal jobb ha egyből látjátok egymást élőben, gyorsulhat a kapcsolat menete.


A lány akivel beszélek teljesen más volt élőben egyébként, mint írásban. Ezért is jó.

2020. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!