Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok vajon szeretik, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok vajon szeretik, ha a köztünk lévő korkülönbséggel viccelek?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok és vegyesen szoktam ismerkedni 19-25 éves csajokkal. Amikor 19-22 évessel találkozom, szoktam viccelődni a korkülönbségen egyszer-egyszer. Ezek tényleg csak viccek, ne vegyétek komolyan ti se. Például, hogy én még a Harry Potter 1. részét moziban láttam (2001-ben, 7-8 évesen), ő pedig akkor még kisbaba volt :D Vagy ugyanez szokott lenni a 9/11-es terrortámadással, hogy azt élőben láttam a tévében, mert apukám aznap nagyon a híradót nézte, ő pedig akkoriban született. Vagy még egy, ami nem is vicc csak történet, hogy én még okostelefonok nélkül nőttem fel, mert az első osztálytársam akinek lett, annak gimi 3.-ban lett okostelefonja 17 éves korunkban, de én például csak az érettségire kaptam az első okostelefonom 18 évesen 2012-ben. Mivel ezek akkoriban terjedtek el. Ő pedig már szinte ezekkel nőtt fel középiskola alatt, de sok mai fiatal lánynak már általánosban volt.


Vagy bármi más, amit úgy hoz ki a szó/lépés :D Most ezt hagyjátok, hogy neked ez épp mennyire jó vicc vagy nem, mert nem stand up estet tartok, hanem arra válaszoljatok légyszi, hogy a korkülönbség felemlítése pozitív vagy negatív lehet? Nyilván azért találkozom ilyen csajokkal is, mert engem nem érdekel a korkülönbség, de ő vajon ezekből gondol valami jóra/rosszra ezzel kapcsolatban?


2020. nov. 5. 08:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul természetesen, hogy az ember ezzel viccel, nem rossz viccek ezek.. de ha ezt túl sokszor felemlíted, mintha ez lenne a rögeszméd, akkor az már idegesítő lehet.

Szoktál mással is viccelni, vagy ez a főtéma?

2020. nov. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerinteme ez kicsit hülyeség. 20 éves vagyok, speciel nem gondolnám hogy okostelefonokkal nőttem fel, nem érzem úgy. Az első telefonom 10 évesen kaptam, de az első okostelefont majdnem 16 évesen.


Néztem még mesét kazettán, hallgattam is még kazettákat meg cd-ket, nem a teledont bámulva nőttem fel, hanem kinn biciklizve, néztem még azokat a meséket amiket a szüleim es néztek a gyerekkorukban.


Szóval nekem ebből az jönne le hogy csak azert mert kb 6 evvel idősebb vagy, úgy kezelsz mint egy gyereket és azt hiszed hogy egy fél évszázaddal idősebb vagy és annyira máshogy nőttél fel, pedig szerintem ha valaki most 20-22 éves annak a gyerekkora inkább hasonlított a te gyerekkorodhoz mint ha valaki most 15.


Nekem ez sose volt szimpatikus.

2020. nov. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Habár 4 év korkülönbség pl. nem annyira sok.

Én furcsállnám, ha emiatt úgy állítaná be magát valaki, mintha ő annyira öreg lenne, én meg fiatal, pláne, hogy gyerekkori példákkal jössz. Gyerekkorban nagyon gyorsan fejlődünk, tehát kb. olyan mintha 1-2 évvel idősebb fejjel dicsekednék, hogy én már járni tudtam, amikor ő még csak újszülött volt.

Nem igazán látom jelentőségét ezeknek az összehasonlítgatásoknak.

2020. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát hogy válaszoljak, nekem ez inkább negatív. Nem az konkrétan hogy van korkülönbség és megemlíted, hanem mert úgy állítod be mint valami generációs szakadékot.
2020. nov. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem erőltetett és unalmas. Az a Harry Potteres is nagyon izzadtságszagú. Azt mondod 19-22 éves csajoknak mondogatod ezeket. Hiába érzed magad nagyfiúnak, el kell hogy mondjam, ugyanaz a korosztály vagytok. Tudat alatt ezzel akarod fitogtatni, hogy te milyen érett, felnőtt ember vagy, de hidd el az ellenkezőjét éred el ezzel.

20-30 év korkülönbséggel élő párok se viccelődnek folyamatosan ilyen hülyeségekkel, pedig az az igazi korkülönbség, nem 4-5 év. Nőj fel.

2020. nov. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon ritkán van egy ilyen "poénod", az elmegy. Inkább attól veszi ez ki magát hülyén, hogy ugye nem nagy köztetek a korkülönbség, meg teljesen súlytalan, jelentéktelen hülyeségekkel példálózol javarészt. Én 25 éves vagyok, a 85 éves nagyanyám nem erőlteti ezt a stílust, pedig ő megélt ezt-azt életében.
2020. nov. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

1. LOL. Nem, nem erről beszélek állandóan. Ha beszélgetünk 3 órát, akkor ez mondjuk 3 percig a téma.


2. Köszönöm, ez egy elgondolkodtató válasz volt.


3-4. Köszi a választ!


Kedves válaszolók, azért írtam hogy "vicc", mert pont ez benne az egyik rejtett poén, hogy igazából az a néhány év korkülönbség is semmi. De (ezt most nem bántásból írom nektek) akkor ez ezek szerint nem jön át. Gondolom a valóságban sem. Akkor hagyom a dolgot.

2020. nov. 5. 09:48
 8/13 A kérdező kommentje:
Úgy mondjátok, hogy nem nagy a korkülönbség, miközben én nem ezt tapasztalom a lányok részéről állandóan. Egészen sok 19-20 éves lány elküld azzal ismerkedéskor, hogy túl idősnek tart magához. Vannak sikereim is, de ez a korról beszélés dolog azért is alakult ki bennem az utóbbi időben, mert vannak ezzel kapcsolatban negatív tapasztalataim, hogy DE, sok lány valamiért azt gondolja sok az 5-7 év korkülönbség. És emiatt van bennem némi bizonytalanság már, amikor fiatalabb lánnyal ismerkedem. Nem magamtól lettem ilyen, az eddigi tapasztalatok tettek ilyenné.
2020. nov. 5. 09:53
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8 Ebben a korban még soknak tűnhet a fiatalabb fél számára, huszonévesek között egyáltalán nem az.
2020. nov. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Értem én,hogy mit szeretnél, de nagyon egy korosztály vagytok. Pár év alatt nincs olyan nagy változás ami miatt ezzel előjöhetsz. Később, ha szintén ebben a korosztályban keresgélsz lehet vicces.

Pl a párom és köztem 15 év van. Egyik rossz szokásom, hogy szeretek a vezetésbe beleszólni,okoskodni. Így az ő beszólása, hogy maradjak már csöndbe, mert ő azóta vezet mióta én járni tudok még vicces is volt.

2020. nov. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!