Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok vajon szeretik, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok vajon szeretik, ha a köztünk lévő korkülönbséggel viccelek?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok és vegyesen szoktam ismerkedni 19-25 éves csajokkal. Amikor 19-22 évessel találkozom, szoktam viccelődni a korkülönbségen egyszer-egyszer. Ezek tényleg csak viccek, ne vegyétek komolyan ti se. Például, hogy én még a Harry Potter 1. részét moziban láttam (2001-ben, 7-8 évesen), ő pedig akkor még kisbaba volt :D Vagy ugyanez szokott lenni a 9/11-es terrortámadással, hogy azt élőben láttam a tévében, mert apukám aznap nagyon a híradót nézte, ő pedig akkoriban született. Vagy még egy, ami nem is vicc csak történet, hogy én még okostelefonok nélkül nőttem fel, mert az első osztálytársam akinek lett, annak gimi 3.-ban lett okostelefonja 17 éves korunkban, de én például csak az érettségire kaptam az első okostelefonom 18 évesen 2012-ben. Mivel ezek akkoriban terjedtek el. Ő pedig már szinte ezekkel nőtt fel középiskola alatt, de sok mai fiatal lánynak már általánosban volt.


Vagy bármi más, amit úgy hoz ki a szó/lépés :D Most ezt hagyjátok, hogy neked ez épp mennyire jó vicc vagy nem, mert nem stand up estet tartok, hanem arra válaszoljatok légyszi, hogy a korkülönbség felemlítése pozitív vagy negatív lehet? Nyilván azért találkozom ilyen csajokkal is, mert engem nem érdekel a korkülönbség, de ő vajon ezekből gondol valami jóra/rosszra ezzel kapcsolatban?


2020. nov. 5. 08:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább zsibbasztanak az ilyen "viccek", fárasztó és humortalan. Nagymamám barátnői szoktak ilyesmiket sztorizni, hogy ők még a kútból fürödtek, mikor én még meg se születtem... ők aranyosak és jópofák, és ilyen 70 éves sztorik tényleg érdekesek. :) De olyantól, aki csak pár évvel idősebb nálam csak szimplán erőltetett és kínos.
2020. nov. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
57%

Huszonéves vagyok, ötvenes párom van. Egyszer sem viccelt ilyen hülyeséggel, pedig ő aztán mondogathatná, hogy hahaha ő már felnőtt volt, amikor én még csak tervben sem voltam. Még tőle is fárasztó lenne ezt hallgatni folyton, na de egy tőlem 5-6 évvel idősebbet meg végképp kiröhögnék, ha ezzel a szöveggel jönne.

Jó tanács: Akik visszautasítanak, hidd el, nem a néhány év korkülönbség miatt teszik (hiszen ugyanaz a korosztály vagytok), szimplán csak nem kellesz nekik és kell valamilyen indok. Sajnálom.

2020. nov. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Jójó, szar poén, felfogtam. És értem, hogy ez valami negatívumot sugall. Próbálok lejönni róla majd.


12. Viszont de, szerintem vannak ilyenek, hogy egyes embereknél nagyon szűk a korkülönbség amit el tudnak fogadni a párjuk részéről. Te nem, vagy én sem, de vannak emberek akik mondjuk csak 0-2 évben tudnak gondolkodni. Hidd el egy csomó fiatal lány is van, aki azt mondja 5-10 év korkülönbségre, hogy sok.

2020. nov. 5. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!