Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak , ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak , ha tetszik egy férfi?

Figyelt kérdés
Nos 1hónapja utaztam egy másik városba és láttam egy helyes férfit nagyon megtetszett. Ő buszvezető. Váltottunk is pár szót ,meg viccelődtünk,leszállásnál így hosszasan néztük egymást. A keresztnevét tudom . Úgy néz ki megtaláltam őt facen. Nem vagyok egészen benne biztos ,hogy ő az. Az van kiírva hogy egyedülálló,hát tőlem szerintem idősebb egy 10évvel. Mit tegyek? Hogy ismerkedjek meg vele?
2020. nov. 6. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam olyan buszsofőrt, aki mellett ne álldogált volna 1 kislány vezetés közben. :D Szerintem ne nevettesd ki magad!
2020. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az egy dolog ,hogy ott áll mellette és akkor mi van? Lehet a rokona,szomszédja stb
2020. nov. 6. 21:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Írjál rá, mit veszíthetsz? Semmit!
2020. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezzel már egyszer megszívtam.
2020. nov. 6. 21:27
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szállj fel jegy nélkül,és mondd neki büntessen meg.
2020. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam azzal túl sűrűn menni
2020. nov. 6. 21:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire érdekel, írj rá, vesztenivalód nincs, hiszen egyedülálló. Kérdezz rá, hogy buszsofőr-e, mert hasonlít valakire. Ha ő az, akkor pedig beszélgessetek, írd neki, hogy véletlenül akadtál a profiljára, és olyan jót beszélgettetek múltkor, stb. Lehet, hogy egy tök jó kapcsolat lesz belőle a végén.
2020. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak vagy 100kmre lakik tőlem . Nem tudom ,hogy őt zavarja e.
2020. nov. 6. 21:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Az elején még nem számít, mekkora távolság van köztetek. Ha már megismertétek egymást, akkor meg el lehet kezdeni gondolkodni a jó megoldáson.
2020. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De csak úgy írjak rá? És ha foglalt? Nem gáz?
2020. nov. 6. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!