Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha egy pasi járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy pasi járni akar velem, de én meg félek ettől a kapcsolattól?

Figyelt kérdés
2007. dec. 17. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Először is jókérdés hogy miért félsz?Ezt nem írtad le...tetszik neked?esetleg éppen azért félsz,mert nem tetszik?Próbálj meg tőle időt kérni,hogy arra az időre is megismerjétek egymást...aztán ki tudja... :)
2007. dec. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Attól hogy a pasi járni akar veled, neked még nem kötelező járnod vele. Ha te nem érzel vonzalmat iránta, akkor küldd el. Biztosan van oka, miért félsz kapcsolatot kiépíteni vele.
2007. dec. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Én is nagyon megijedtem tőle
2008. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!