Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még a negyedik randin sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még a negyedik randin sem csókolt meg, miért?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival, akivel kb egy hónapja beszélgetünk, és már négyszer is találkoztunk. A randikon általában séta, beülés valahova,este kocsiba beszélgetés volt eddig. Lett volna alkalma mikor ketten voltunk hogy közeledjen, de nem tette, a szemembe is ritkán néz, nem flörtöl, vagy dicsérget úgy igazán. (amugy jól érzem magam vele), eddig csak egy rövid ölelés volt búcsúzáskor. Megkérdeztem tőle hogy tetszem-e neki, mert nem úgy látom, azt mondta igen, nagyon is tetszem neki,pont az esete vagyok. De viszont akkor nem értem miért nem keresi az alkalmat a közeledésre? Nekem ez nagyon furcsa, főleg hogy ő már tapasztalt lányok terén meg magabiztosnak látom összeségében. (mondta is hogy az), mit tegyek? Mire véljem ezt? 22/L 28/F
2020. nov. 8. 10:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Vagy szűz,vagy meleg.
2020. nov. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem akkarja elkapkodni, nem siet, nehogy azt gondold, hogy csak szexet akkar.
2020. nov. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Egyiket sem hiszem, két komoly kapcsolata is volt eddig(elég hosszúak), ismerem is az egyik exet távolról.
2020. nov. 8. 10:05
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Megérintett már?
2020. nov. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A kezemet igen egyszer búcsúzáskor, meg mondom egy rövid ölelés.
2020. nov. 8. 10:20
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Ugy hogy nem tapasztalt es magabiztos, ezt max ő allitja magarol.
2020. nov. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg mitől fél és miért
2020. nov. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%
Biztos csak dugni akar! Rohadt féreg, mert férfi....
2020. nov. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%
Lehet tényleg nagyon-nagyon tetszel neki és zvarban van.
2020. nov. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Lehet a tökéletes időpontra vár, avagy nem kap tőled egyértelmű visszajelzést. Te is tehetsz azért, hogy intimebb kapcsolatban legyetek, nem szükséges csak várnod. :) Korábban mikor randiztam valakivel, mindig kereste az alkalmat ölelésre, akár társaságban is mindig "eltévedt" a keze, igyekezett olyan helyzetet alakítani, hogy szemembe nézzen és minél közelebb legyünk egymáshoz. Ezek például egyértelmű jelek és nehéz nem lecsapni rá. :)
2020. nov. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!