Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok valami szép nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok valami szép nő, szerintetek melyik rasszbeli férfinál kéne próbálkoznom, akinek kb minden fehér nő egyforma, szép és csúnya is, mert nem tud különbséget tenni?

Figyelt kérdés

#trur
2020. nov. 10. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Próbálkozz nálam!
2020. nov. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem csak általános kereséssel próbálkoz!

F

2020. nov. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Olyan férfival próbálj ismerkedni aki neked tetszik.

Mindig a nő választ😉

2020. nov. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Azt olvastam az ázsiaiak úgy vannak velünk mi velük.

Kb ugyan olyannak nézünk ki nekik.Bár ez lehet hülyeség...mondom én csak olvastam egy "milyen véleményen vannak a külföldiek a magyarokról" cikkben.:D

2020. nov. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Kínaiak szoktak azzal jönni, hogy számukra az európaiak egyformák. Aztán lehet ezt csak sértődöttségből mondják, mert az európaiak is ezt mondják róluk.


Arabokkal nem olyan jó ötlet, hacsak nem szereted a szigorú vallási előírásokat és nem zavar az, hogy a nemed miatt másodlagos állampolgár vagy a szemében.


Feketék? Hát, ha az USA-ban élsz, akkor esetleg, de Magyarországra csak a hitványabbja érkezik, ilyen "Fekete Pákó" színvonalon.


Indiaiak? Akkor már választhatsz "helyi indiait" is, bármelyik falu szélén ott áll a kínálat általában esténként - és nem túl barátságosan méregetnek mindenkit arra megy, "Szoszi tesó, adsz cigit?" kiáltásokkal fogadnak.

2020. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A d. zsuzsi is bejött nekik, itt egy példány:

[link]

2020. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ha csak sovány vagyok és hosszú a hajam, akkor megfelelek a kínai ideálnak, még ha tök ronda is vagyok arcra, mellre miegymás?
2020. nov. 10. 13:54
 8/12 A kérdező kommentje:
vagyis még nem vagyok sovány, de akkor lefogynék, ha ennyi elég lenne...
2020. nov. 10. 13:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Sovány ne legyél, az rosszabb, mint a plusz kilók. Tapasztalat! Soványként 6,5 éve egyedülálló vagyok, és előtte sem voltam kelendőbb. Egyetlen túlsúlyos nő sincs a környezetemben, aki ugyanezt elmondhatná magáról. Feleennyi ideig sem voltak még egyedül, sőt, 1 évig sem. Tényleg igaz a mondás, hogy csontokkal csak a kutyák szeretnek játszani - a 2 kutyámon kívül én sem kellek senkinek.
2020. nov. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9.


Mennyire fordított ez a két nem esetében. Nőknél akkor így van, de férfiaknál pont fordítva. A csontos férfiismerőseim mind könnyebben ismerkednek, mint a kövérebb figurák. Nem gond ez, csak furi, hogy mennyire ellentétes a két oldal.

2020. nov. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!