Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehetséges, hogy egy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy nem csúnya pasi akármennyit próbálkozik, akkor sem jön össze egy jó csaj sem neki?

Figyelt kérdés
2014. szept. 4. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha agyilag zokni, akkor igen.
2014. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, mivel a jó csajoknak számít a benső is....és ha egy átlag kinézetű pasinak szar személyisége van , akkor kell a hóhérnak.
2014. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lehetséges. Mert nem minden a külső.

Meló helyen is van egy ronda pasi, vicces, sziporkázó, jó fej. Ragadnak rá a csajok. Míg a jól kinéző bambulák meg irigykednek.

2014. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

(Magamból ki indulva) igen!

És hülye se vagyok

2014. szept. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges! Nem vagyok csúnya,nem vagyok agyilag zokni és a belső tulajdonságaimmal sincsen semmi probléma. Mégsem volt még barátnőm.

20/F

2014. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!