Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van Tinderen az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van Tinderen az összes arab meg török féle pasinak az életkora letagadva?

Figyelt kérdés
Úgy értem látszik a képen, hogy minimum van vagy 28 éves de ő azért kirakja, hogy 23 éves. És közben 28 évesen is van olyan jó pasi mintha 23 lenne.. Nem értem :D Mondjuk én arabbal nem kezdek mert párszor megjartam velük. Csak nem értem mi értelme letagadni magukat és azt mondani "23 vagyok". Nem hinném, hogy 28 évesen kevesebb eséllyel indulna sőt.. És ha megnezem, rajtuk kívül is azért vannak magyar pasik is akik feltűnően idősebbek... De ezeknek a torokoknek a 80 százaléka kamuzik. Egyszer ismerkedtem egy torokkel.. Meg az is hazugság volt, hogy honnan származik..

2020. nov. 15. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Nézd meg a migránsokat, sokuk még kiskorúnak is vallja magát, csak, hogy ne dobják ki az országból.
2020. nov. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

Hazudnak, mert érdekükben áll. Hogy ne tudd beazonosítani a nacionáléját.

Lehet, hogy csak alibi, közben egymás között, másféle okból így tartják a kapcsolatot.

2020. nov. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Mert ilyen retek a természetük.
2020. nov. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Úgy gondolják, életkor letagadásával minél több általuk vágyott nőnél lehet esélyük, azért.
2020. nov. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
valahol értehető. Nézd meg mi van itt, a Gyakorin is, ha egy pasi 30+, akkor már öregemberezik.
2020. nov. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a negyven feletti nők is rendszeresen 30-nak hazudják magukat, mert egy férfi addig állítja be a társkereső életkor korlátját.
2020. nov. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mondjuk annyival jobb a nők hazugsága hogy a 40-es nő azért hazudik hogy találjon 40-es pasit, míg 40-es pasi azért hazudik, hogy 20 éves nőt találjon
2020. nov. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nem biztos, hogy rosszul állította be. Nekem vannak arab, török ismerőseim, a korukhoz képest (ha a magyar férfiakat nézem) érettebbnek és idősebbnek néznek ki nagyon sokszor, simán nézek 25 évest 28-nak vagy többnek, szóval ez csalóka. Ez genetika sokszor...
2020. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!