Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Zavarna ha csak nálad lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha csak nálad lennétek folyton és a másik fél lakásába sose mennétek? Mert pl: nem is hív el, vagy szégyenli?

Figyelt kérdés
Nem amiatt mert a szülőkkel él. Külön albérletben lakik, vagy egyedül vagy lakótárssal
2020. nov. 16. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy soha, hogy már hónapok óta ismerjük egymást és egyszer sem? Az igen. Mintha valami rejtegetni valója lenne.


De ha már voltam nála, akkor nem zavar ha 90%-ban nálam vagyunk. Nekem az még kényelmes is.

2020. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy még soha nem voltál nála.
2020. nov. 16. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Abszolút gyanús jel.

Pl. férfinél lehet, hogy valójában nős és családja van. Csak előtted hazudja magát függetlennek.

2020. nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hááát, ha lakótárssal akkor annak lehet oka a bizarr/bunkó/weirdo lakótárs jelenléte. Pl. elég rossz egy randi, ha közben odaül közétek egy ilyesmi fazon: [link]


De ha egyedül is él, lehet szégyelli a körülményeit. Én sem biztos, hogy meghívnám azt akivel randiznék adott esetben, mert eléggé rosszul érezném magam attól, hogy a lakásom berendezése szerény - nem koszos, nem romos, csak szegény. És a legtöbb dolgom (ami nem számítástechnika vagy ilyesmi) régi. Én szeretem ezeket a cuccokat, de mások számára ezek "ócskaságok" csak. De lehet az ő lakása romos vagy ilyesmi.

2020. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fiatalok vagyunk, 25 alatt
2020. nov. 16. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Rejteget valami fontos információt előled.
2020. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen zavarna ha mindig nálunk vagyunk és ő sose hív nála.
2020. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!