Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az elején mennyi ideig vártok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elején mennyi ideig vártok, hogy a másik fél eldöntse mit szeretne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegyük fel, hogy randizgattok valakivel, akivel ti el tudnátok képzelni kapcsolatot. A másik fél pedig még bizonytalan és időre van szüksége. Ti meddig várnátok? Vagy ha nem jön egyből az érzés hagyjátok is az egészet?

Kort és nemet írjatok :)


2020. okt. 14. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mostmár, így közelítve a 32höz, ha 1-2 randi után nem tudja eldönteni, hogy akar-e tőlem valamit, akkor hagyom. Ennyi idő alatt én is eltudom dönteni, hogy szimpatikus-e.

F

2020. okt. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Semennyit se várok. Ha idöt kér mar az elején akkor ott nincs vonzalom, hanem taktikázás van.
2020. okt. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1-2 randi után szerintem is el lehet dönteni, hogy valaki szeretne-e tovább ismerkedni vagy sem.

Nekem amúgy az az érzésem, hogy azért kért időt, hogy randizzon mással is, megnézi, hogy ő milyen és azután dönt a veled való folytatásról.


33N

2020. okt. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy az egyben ezt gondoltam, utolsó.
2020. okt. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig, 29N.
2020. okt. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg tök sértő, hogy egy épp hogy ismert randipartner döntésére tehetetlenül várni kell mint valami bírósági ítéletre. Az ilyet azonnal körbe kell röhögni és ki kell törölni a számát.
2020. okt. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki teljesen ismeretlen, akkor nekem kevés 1-2 randi, hogy eldöntsem mit szeretnék tőle. Ha meg valakinek még emellé bizonytalan a kötődési típusa esetleg még szorongó is, akkor ahhoz még több idő kell, hogy a bizalom egyáltalán kialakuljon.

Ez olyan mint a gyümölcs. Megérve finom, de értetlenül szr lesz.


Én inkább a hosszabbra nyújtott ismerkedés mellett voksolok, ha tényleg komoly kapcsolatot szeretne valaki.

1-2 randi alatt semmi nem derül ki, de 8-10 randi után már le lehet vonni sokmindent, főleg ha értelmesen telik el nem csak felszínes témákról beszélgettek. Én alapnak most pl Gottman 8 randi című könyvét fogom használni, mert az a 8 téma amit korbejar azok az alapjai egy párkapcsolatnak.

2020. okt. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Én is úgy gondolom, hogy pár randi után már tudja az ember, hogy érdekli a másik fél, vagy nem. Nem baj, ha lassabban haladunk, ha érezném, hogy haladunk.
2020. okt. 15. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!