Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vigyek a lánynak egy szál rózsát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyek a lánynak egy szál rózsát?

Figyelt kérdés

Békülő találkozóról lenne szó,és egy parkban találkoznánk,megbeszélnénk hogy mi van most közöttünk.Szerintetek jó ötlet egy szál rózsa esetleg valami más?

Vagy vigyem saját magam és ennyi?

(A kapcsolatot én rontottam el,tehát én vagyok a hibás ezért gondoltam a rózsára)



2020. nov. 17. 11:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Engedd el, gyerekek vagytok még.

Találsz másikat pikk pakk, ne szaladj senki után, főleg ha nem kellesz neki.

2020. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Vigyél neki egy harangvirágot és énekeld, hogy "Egy száááál haranviráááááág, ennyi csak mit adhatóóóóóók" (a névnapos rész mellőzhető)


De amúgy szerintem ez tolakodásnak számítana egy "békülős" randin, ráadásul manipulatív hatást keltene. Legalábbis számomra annak tűnne.

2020. nov. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Angel3000 ***** válasza:
Szia! ahogy irtad Te vagy a hibás, akkor egy csokor virágot illene adni vagy egy szál rózsát, már azèrt is, mert Te rontottad el a kapcsolatot.Az Viszont jónak tartom, Hogy megbeszèlitek, hogy hogyan tovább. Sok pár esèlyt se ad a megbeszèlèsre. Ôsszevesznek ès szét mennek ! fontos lenne nèha átbeszèlni a problèmákat. Kivánok Neked szerencsèt! Minden jót!
2020. nov. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Angel3000 ***** válasza:
Szia, most olvasom, Hogy lemondta a találkát, ne hagyd annyiban. Várd ki aSzûletèsnapját akkor probálkozz ujra.
2020. nov. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Rendben,köszi Angel :)

Többiek,szerintetek megéri küzdeni?

Tudom hogy még fiatal vagyok stb stb de ha tényleg úgy érzek iránta szerintem nem az a válasz rá,hogy találok másikat

2020. nov. 21. 11:48
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha tényleg kedveled akkor egy visszautasítás ne tartson vissza. Meg ugye együtt is voltatok, tehát ő is kedvelt téged, így szerintem küzdjél. Mamám mindig azt mondta hogy az a férfi akit hiába küldesz el hatszor, visszajön, ő mindent megtenne érted úgyhogy kár lenne egy esélyt se adni neki. És az ilyenek amúgy ritkák, mert többnyire egy elutasítás és már öngyilkosságon gondolkodik mint hogy újra próbálná.
2020. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem írtam rá egy pár napja,ráírjak vagy várjak a szülinapjáig?
2020. nov. 21. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!