Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki csúnya nővel jött össze,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csúnya nővel jött össze, megalkuvás volt és valójában nem is igazán tetszik vagy éreztek iránta azért vonzalmat?

Figyelt kérdés
F/29
2020. nov. 18. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Megalkuvás volt. Nem is volt több szexnél.
2020. nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Ennyire unatkozol? Délutános műszakod lesz a mekiben?
2020. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Kérdezd meg a szüleidet.
2020. nov. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%

Megalkuvas volt. Szex sem volt soha, de vannak mas elonyok :)


36F incel

2020. nov. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
A kutya nem állt volna szóba velem. Egy senki vagyok, vidéki kis faluban picsányi telekkel egy eltolt szintes családi házban, egyedül. Egy gyár irodájában dekkolok, havi mocskos 650.000 nettóért. Alapból prostikhoz járok, mert azok nem utasítanak vissza, de volt ez a lehetőség. Igazából neki is csak egy dugásra volt szüksége és legalább annyira nem jött be neki az én gnóm testem, absztrakt, hányingerkeltő fejszerkezetem, ahogy nekem sem az Ő külseje és alkata. De ez van. A kényszer szülte. Megalkuvás mindenféle vonzalom nélkül. Egy koldus örüljön, ha az élet odavet némi rozsdás aprót elé!
2020. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó ez most panaszkodás, dicsekvés, vagy a kettő együtt? :D
2020. nov. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sose jönnék össze olyan nővel aki nem jön be.
2020. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
Aszongya havi mocskos 650000 nettoert 😂😂
2020. nov. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!