Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a válasza????

Figyelt kérdés

Még nem találkoztunk személyesen. Mostanában nem sokat jelentkezik, állítólag munka miatt. Van mikor nem ír 3-4 napig sem. Előtte napi szinten beszéltünk. Most, hogy állítólag ezt a munkát csinálja, nincs semmi ideje. Tegnap elég ideges lettem és írtam egy ilyen üzenetet:


"Ugye a jövőben azért nem így gondolod majd ezt a "kapcsolatot" ? Az ilyen több napos eltűnések nagyon aláásnak egy kapcsolatot hosszútávon, mert a másik folyamatosan azt gondolja, hogy baromira nem érdekel... 🙄 Én azért elég ragaszkodó típus vagyok, szeretek a másikkal törődni, kimutatni, hogy szeretem őt és nekem ezek eléggé fontos dolgok. És szeretem, ha ez nem egyoldalú és nemcsak én adom, hanem vissza is kapom. Engem, mikor így eltűnsz, ez nagyon letud lombozni és el is szomorodom. Most még elmegy ez, mert soha nem találkoztunk, de most se jó érzés. 😩😔"


Ez volt a válasz 2 nappal később:" Szia! Ne haragudj, de nagyon hosszúra sikerülnek a napjaim..."


Ezen nagyon felhúztam magam. Miért hiszem úgy, hogy hazudik? Hát nincs ember, aki 0-24 dolgozik és nincs napi 5 perce.

Véleményetek?



2020. nov. 20. 21:27
1 2
 1/20 Noren1989 ***** válasza:
94%
Én nem írtam volna neki a helyedben.
2020. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Szarik rád
2020. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Bocsi, de én menekülnék azelől, aki ilyet ír nekem úgy, hogy még soha a büdös életben nem látott.

Illetve, mivel ezt a kirohanást egy rövid mondattal lerendezte, ebből is látszik, h nem akar semmit; ha akarna, biztos megpróbált volna megnyugtatni.

2020. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Ha érdekel egy lány akkor tudok rá időt szánni, találkozni vagy csak válaszolni az üzenetére.

Őt ennyire erdekled.

Mondjuk még nem találkoztak de akkor is elég gáz ez a helyzet.

Akkor nem is ismered még őt?

2020. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

1. Virtuális kapcsolat, és már követelőzöl.

2. életszerű lehet, hogy valóban hosszúra sikerednek a napjai,

és nincs kedve cseverészni.

3. ne várd el, hogy virtuális ismeretség folyamán, személyes

találkozások nélkül elmélyülhet érzelmileg a kapcsolatod. Az csak illúzió, amit az olvasott szöveg köré képzelsz.

4. Nagy valószínűséggel ennek a "kapcsolatnak" már annyi, és lehet, hogy nem is volt benne több.


Ugyanis leszögezte, hogy elfoglalt, de azt nem írta, hogy te is hiányoznál neki.

amit írtál, rossz taktika.

Ha ezt írod: "Aggódtam, hogy eltűntél. Talán valami baj történt. Tudok-e segíteni? Fontossá vált, hogy mi történik veled".


Vagyis nem a magad személyét, hanem őt helyezed a középpontba,

nyitott vagy, empatikus és érdeklődő.


Amikor - főleg, ilyen képlékeny kapcsolatban-, elkezd az egyik

követelőzni, szemrehányásokat tesz, annak már vége is.

2020. nov. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Még nem is találkoztatok, nincs köztetek úgymond még semmi, akkor miért ragaszkodna hozzád? Én ez után az üzi után már nem akarnék talizni. Ne érts félre az se jó, hogy ennyire eltűnik és nem ír, de neked meg nem így kellett volna lereagálnod, hisztinek tűnik nagyon.
2020. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Nem is taliztatok még... ne akadj ennyire rá a másikra. Magad miatt első körben, mert neked rossz így ha beleéled magad a semmiért.

Tudom h rossz, mert anno én is így éltem meg. De írni sem kellett volna neki, valszeg lett más vagy nem érdekled igazán. Gondolj bele, te sem szarod le napokig a másikat ha érdekel. Annyira meg senki nem dolgozhat, h akár este ne legyen rád egy kis ideje h beszeljetek vagy érdeklődjön felőled, akár napközben dobjon egy üzit. Sztem engedd el a dolgot.

Továbbiakban okosabban és minden jót 😊

2020. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
5. Az elején még így kezdtem, amit írtál, hogy hiányzol, mi történt, aggódom. Csak rz már nem az első eset és 2 hónapja nem talizunk..... Mostmár nagyon pipa vagy. Ez már nem követelőzés ennyi idő után.
2020. nov. 20. 21:38
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Engedd el.
2020. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

En biztos nem várnék 2 hónapot

Senkire se


De már az elején hagyni kellett volna

2020. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!