Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a válasza????

Figyelt kérdés

Még nem találkoztunk személyesen. Mostanában nem sokat jelentkezik, állítólag munka miatt. Van mikor nem ír 3-4 napig sem. Előtte napi szinten beszéltünk. Most, hogy állítólag ezt a munkát csinálja, nincs semmi ideje. Tegnap elég ideges lettem és írtam egy ilyen üzenetet:


"Ugye a jövőben azért nem így gondolod majd ezt a "kapcsolatot" ? Az ilyen több napos eltűnések nagyon aláásnak egy kapcsolatot hosszútávon, mert a másik folyamatosan azt gondolja, hogy baromira nem érdekel... 🙄 Én azért elég ragaszkodó típus vagyok, szeretek a másikkal törődni, kimutatni, hogy szeretem őt és nekem ezek eléggé fontos dolgok. És szeretem, ha ez nem egyoldalú és nemcsak én adom, hanem vissza is kapom. Engem, mikor így eltűnsz, ez nagyon letud lombozni és el is szomorodom. Most még elmegy ez, mert soha nem találkoztunk, de most se jó érzés. 😩😔"


Ez volt a válasz 2 nappal később:" Szia! Ne haragudj, de nagyon hosszúra sikerülnek a napjaim..."


Ezen nagyon felhúztam magam. Miért hiszem úgy, hogy hazudik? Hát nincs ember, aki 0-24 dolgozik és nincs napi 5 perce.

Véleményetek?



2020. nov. 20. 21:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%

Honnan ismered? Mivel foglalkozik?

Olyan munka kb nem létezik, ahol reggeltől estig bent vagy (vagyis de, de akkor annál több a szabadnapod).

De még ha így is van, a 21.században szinte minden fiatal telefonfüggő.

Nehogy már, reggel, mikor úton van dolgozni, vagy ebédszünetben, wcn, hazafele, alvás előtt, stb-stb, ne tudjon írni neked.

Ma már nem úgy néz ki egy beszélgetés, hogy leulok x órára a gép elé és beszélgetek, hanem reggeltől estig "folyamatosan" megy a beszélgetés, még ha csak 1-1 mondatokban is.

Szóval ha annyira akart volna, meg tudta volna kérdezni, hogy mi újság veled.

De azért érdekelne, mit dolgozik.

2020. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Gépészmérnök. De szerintem ez mindegy.
2020. nov. 20. 22:53
 13/20 Noren1989 ***** válasza:
8%
Nem Dàvidnak hívjàk véletlen?
2020. nov. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Dániel 😊
2020. nov. 20. 23:16
 15/20 Noren1989 ***** válasza:
8%
Fuhh,akkor nem kolllega 😅😃
2020. nov. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hát bárcsak többet tudnék, mint a Facebook profilja.... 😜😆 De tényleg csak ennyit tudok.
2020. nov. 20. 23:21
 17/20 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, hány évesek vagytok véletlen? Mert van Dániel mérnök ismerősöm, és exével is csúnyán bánt anno.
2020. nov. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ne alazd mar meg magad. Ez az ember semmit nem akar tőled. 2 honap alatt nem talalkoztatok? Nevetséges..mint ez a hosszuak a napjaim kifogas. A mai vilagban 1 perc elővenni a telefont es megirni hogy bocs ma-holnap nem jo. Ő 1 percet se szán rád. Engedd el.


Remélem a személyes tapasztalat megerosit, ezt a valaszt kb szo szerint egy exem is irhatta volna. (Mondjuk o lany, en ffi vagyok) De a stilus ugyanaz. Nem is lett vele semmi komoly

2020. nov. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Miért ennyire fontos neked egy olyan ember, aki láthatóan nem foglalkozik veled?
2020. nov. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
17. 31 éves a srác
2020. nov. 21. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!