Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lábfétis téma: elsősorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétis téma: elsősorban 30-as,40-es nők válasza érdekelne? Lent.

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy áruházban, bevásárlóközpontban vagytok egy szép, lábfejeket kiemelő, mezítlábas szandálban, ahol minden látszik, lábujjak, sarkak, talp éle is oldalról. Egy férfinek nagyon tetszik a lábaitok, odamenne hozzátok és őszintén elmondaná - közben kérlelve, hogy ne vágjátok pofon-, hogy iszonyúan tetszik neki a lábfejeitek abban a szandálban és, hogy vásárlás után szabadna-e kicsit masszírozgatni a kocsitokban, nyalogatni a talpakat, megszaglászni, arcba temetni, a lábujjakat szopogatni. Természetesen nem ingyen gondolja és megkérdezné, hogy mellé lefotózhatná-e a lábfejeiteket néhány szögből.


Mit reagálnátok rá?


UI: Rosszindulatú, férfiaktól jövő kommentek nem érdekelnek, ne is fáradjatok velük. Köszönöm.


2018. júl. 18. 15:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

körbelesnék, hogy hol a kandi kamera:D


37N

2018. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Belegondolni is rossz. Pofon ugyan nem vágnám, de határozottan elutasítanám és olyan gyorsan elhúznám a csíkot, amilyne gyorsan csak lehet.
2018. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Velem előfordult ez a dolog csak egy kicsit alpáribb stílusban: -bocsi, ne haragudj! Annyira szép a lábad...ráverhetem?- :D Kínomban nagyon kiröhögtem az embert.
2018. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Pofon nem vágnálak, de simán hívnám a biztonságiakat és a rendőrséget, hogy itt egy ürge, aki zaklat!
2018. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
4 és hogy biznyítod? :D
2018. júl. 18. 15:18
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

Nem rosszindulatú férfi vagyok, de ez abnormális helyzet.


Sőt, tovább megyek és jóindulatú férfi vagyok, ezért azt javaslom, hogy semmi ilyet ne tegyél.


Egyrészt ezzel gyakorlatilag khurvának nézed őt.

Másrészt nem tudhatod, hogyan reagál egy vadidegen nő, lehet hogy csak nevet, de lehet, hogy komoly bajod lesz belőle, ott a párja, hívja a biztonsági őrt, felpofoz, feljelent, stb.

Kell ez neked??


A fétised miatt nem ítélek el. Erre vágysz és igazából ez önmagában teljesen ártalmatlan dolog.


Viszont egy vadidegen nőt így betalálni már iszonyat alja dolog, ez a része már visszataszító. Tárgyasítod, khurvának nézed, megakázod, beletolakdaz az intim szférájába. Ez pedig már elítélendő.


Egy szerető és elfogadó barátnő biztosan szívesen megteszi ezt (amennyiben a nőt értékeled nem csak a lábfejeit!), ha meg "nem ingyen gondolnád", akkor válogathatsz fizetős lányok közük.


De ismeretlen nőkkel ilyet bejátszani nem csak elítélendő, de veszélyes is.

2018. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

el sem tudom képzelni, hogy egy nő egy ilyen szövegre azt mondja, hogy "persze, gyere nyuszikám, igaz, hogy vadidegen vagy, de masszírozhatod, nyalogathatod, szaglászhatod meg szopogathatod a talpam a kocsimban, sőt, még fotózhatsz is."


tényleg, van ilyen?:D

2018. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Undorodnék, és otthagynám. Nem a fétissel van bajom, férjem is lábfétises, de egy idegenhez ilyennel odamenni...Szánalmas.
2018. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

Akkor kérdező, légy szíves válaszolj erre:


Vásárolgatsz nyugodtan, majd hirtelen odalép hozzád egy neked egyáltalán nem tetsző nő és olyan szexuális dologgal kezd el traktálni, ami undorít.

Te jól éreznéd magad?


"4 és hogy biznyítod? :D" Nah ez viszont már féregség...

2018. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%

Bár nem érdekelnek a férfiak véleménye, azért a 70%-os férfi válaszát igazán átgondolhatnád.


Én nőként mondom, hogy ijesztő lenne számomra, és a lehető leggyorsabban elmennék a közeledből.

2018. júl. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!