Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves nők! Titeket full...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nők! Titeket full hidegen hagy, hogy akivel ismerkedtek ő jár e egyetemre, mit tanul, vagy valamennyire érdekel csak nem ez a döntő, esetleg nagyon fontos?

Figyelt kérdés

Tehát semmilyen hatással nincs rátok, vagy valamennyire imponál, bár csak egy dolog a sok közül? Nyilván ha nektek szimpatikus dolgot tanul, vagy olyan egyetemre jár, ami nektek menő vagy szimpatikus. Mondjatok példákat pls, és kort is. Ha pasi ír, tüntesse fel pls!


(Tegyük fel, hogy nincs vírushelyzet! :D)



2020. nov. 23. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindenképp szimpatikus, aki tanul, fejleszti magát. 24N
2020. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus hogy tanul.
2020. nov. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És imponáló, ha valami férfiasabb területen van? Pl közgazdász, mérnök. Tehát reál terület.
2020. nov. 23. 13:28
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Nő vagyok, reál területén diplomaztam, és az elvárásom is hasonló.
2020. nov. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Számomra imponál, ha oka van rá, hogy tanul. Mert van olyan ismerősöm, aki 8 évig járt a 3 éves képzésre, amit végül be sem fejezett. Ha úgy vesszük, ő is tanult, sőt egyetemre járt abban a 8 évben.

Ha tényleg tanul és nem csak időt húz, akkor hatalmas pozitívum.

2020. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Soha többet sulis gyerek!!!
2020. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Mérnök és közgazdász végzettségem van, rangos külföldi egyetemen doktoriztam, most az időm egy részében egyetemen tanítok. Általában eléggé bejön a lányoknak az ilyesmi, hiszen a presztizs, ambíció, intelligencia vonzó.
2020. nov. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Nálam nemcsak arról van szó, hogy imponál, de el is várom, hogy ennyire azért képzett és tanult legyen, vigye valamire az életben. Nem azért tanultam, hogy egy léhűtővel éljek.
2020. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

Nekem igenis imponáló, vonzó tud lenni ha olyan téren tanul, de csatlakozom a #8ashoz. Ha tanul akkor használja is azt a tudást valamire. Bár ez személyiségtől is függ persze, ha az sem fog meg, akkor kit érdekel mit tanul vagy dolgozik? Az intelligencia vonzó, azt meg kell hagyni. Na de a személyiség...

22/L

2020. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Közgázra járok lányként, akik gimiből barátaim, ismerőseim szintén többnyire egyetemre mentek, az egyetemen akiket meg megismertem szintén nyilvánvalóan egyetemisták így a környezetem 90%-a gyakorlatilag eleve tanul, így velük kerülök érthető módon inkább kontaktba.


Nekem egyrészt az a fontos hogy legyen egy alapműveltsége (azért az egyetem ennél már többről szól így nincs kizárva olyan sem aki nem egyetemista/diplomás), tájékozott, intelligens legyen. Olyan ismerősöm is van aki elkezdte a képzést, több ideig is csinálta mint amennyi eredetileg de nem fejezte be így kvázi nem diplomás mégis majdnem 5 évet töltött ott. Őt vagy az ilyen embereket se nézem le (mint ahogy senkit) mert ennek rengeteg oka lehet. Van egy másik ismerősöm, 7, lassan 8 éve csinálja a 3.5 éves alapképzést mert mellette sokat dolgozik, dolgozott.


Lényeg a lényeg nekem nem a papír vagy a diákigazolvány a fontos, hanem hogy egy értelmes, intelligens, tájékozott, normális ember legyen, akivel lehessen hülyülni is, meg komoly dolgokról is beszélni, legyenek céljai, ne csak tengődjön.

De ez nem diploma vagy diákigazolvány függvénye.


Arról nem beszélve hogy a diplomások között is (nem kell messzire menni, elég pár oktatót megnézni) van olyan aki lehet ért a szakmájához, de emberileg, morálisan egy szenny.

2020. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!