Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kutyas ferfiak, ti csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutyas ferfiak, ti csak kutyas lanyokkal ismerkedtek? Fontos nektek, hogy a no is allatbarat legyen?

Figyelt kérdés
Ti is ugy erzitek, hogy a kutyas emberek valamiert kozvetlenebbek, mosolygosabbak, toleransabbak, kedvesebbek? Setaltatas kozben megallunk, koszontjuk egymas, valtunk nehany mondatot es jot nevetunk a kutyainkon. Mi soha nem vagyunk buvalbeleltek es ezt nem ertik meg a nemkutyasok. Ki kutyas itt kozottetek?

2017. jún. 2. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én kutyasétáltatás közben nem állok le nagyon cseverészni másik kutyásokkal,mert a kutyám megbolondul egy másik kutyát ha meglát csak messziről is. Úgyhogy kerüljük a többi kutyát és ők is inkább irányt váltanak ha meglátják, hogy nagy erőkkel kell nyugtatgatni a kutyámat már messziről... Pedig nem egy őrjöngő véreb, csak kicsit hiperaktív. De a szomszédok, emberek, sokszor idegenek is megállnak barátkozni a kutyámmal, mert cuki. Mivel én nő vagyok, azt tapasztalom, hogy idegen pasik viszont előszeretettel köszönnek rám itt a környéken amikor sétálunk. Ha nagyon akarnám, talán tudnám pasizásra is "használni" a kutymákomat.
2017. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom én nem vonnék le ilyen következtetéseket, én is kutyás vagyok, de ha megállnak a kutyák szaglászni egymást vagy játszani, én akkor se nagyon szoktam szóba elegyedni a másik gazdával. Nem azért mert nem szeretnék, csak úgy látszik nem olyan a kisugárzásom, hogy feltétlenül beszélgetésre késztessem az embereket, meg én is meg vagyok illetődve ha idegenekkel kell beszélni, szóval ha más kezdeményez én akkor se mindig tudom fenntartani a dolgot. Meg sokszor jobb is így, nem szeretem az erőltetett, értelmetlen beszélgetéseket. Szóval azt nem mondanám, hogy túl közvetlen vagyok, a többi az rám éppenséggel igaz, de ez nem jelenti azt, hogy mindenkire aki kutyás arra igaz. És azt se mondanám, hogy sose vagyok búval bélelt, mert akkor hazudnék. A kutyás emberek is lehetnek szomorúak, van hogy a kutyám se tud felvidítani, maximum átmenetileg megmosolyogtat vagy javít a helyzeten, de teljesen nem oldja meg minden problémámat.
2017. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolso, en meg olyannal nem talakozom, mint amilyen te vagy. Itt nalam a lakotelepen a pulis, a bejglis, a csivavas, a vizslas, a pit bullos, az argentin dogos, a bulldogos es a setateri keverekes is mind ismeri egymast es szeles mosollyal talalkozunk reggel es este. Ugy erzem, hogy mi kulon faj vagyunk ezen a bolygon. Nem a pasizasra es a csajozasra akartam kihegyezni ezt a kerdest, a kutyat en sem tarskeresesre hasznalom, hanem arra, hogy fontos-e a kutyasoknak a hasonlo lelkiallapotu tars.
2017. jún. 2. 16:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan most nincs kutyám, de amikor volt elég sok emberrel beszélgettem kutya sétáltatás közbe, volt is egy állandó kutyás társaság akikkel esténként együtt mentünk sétálni. Nem alapkövetelmény, hogy kifejezetten kutyás legyen, de az már lehet hátrány ha kifejezetten állatgyülölő.
2017. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan nő vagyok, de gondoltam válaszolok :)

Alapvetően antiszociális vagyok, a kutyám sem az a nagyon barátkozós fajta. Búval bélelt én sem vagyok, életvidám embernek tartom magam, de nem szeretek barátkozni, vannak barátaim akiken kielhetem magam ha beszélgetni támad kedvem. :D

2017. jún. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!