Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők utálják, szánalmasnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Simon Petrikov kérdése:

A nők utálják, szánalmasnak tartják, ha egy férfinek nem jön természetesen/ a neveléséből következően az ismerkedés módja, hanem utólag kell megtanulnia? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 14:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Engem az sem érdekelt, ha nem tanulja meg a sablonokat, én könnyen szót értek másokkal. Annyi volt nekem a lényeg, hogy legyen értelmes, jóindulatú és ne legyenek beteges sztereotípiái a nőkről (hogy butábbak, a nők dolga a házimunka, nőnek ne legyen karriere...stb.), kezeljen teljesen egyenértékűként.
2020. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Elvileg nem, gyakorlatilag soha a büdös életben ne említsd egyetlen nőnek se, hogy neked külön olvasni kellett a nőkkel való helyes kommunikációról, csajozásról, ha jót akarsz magadnak.
2020. nov. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

2


Az első válaszoló vagyok, és ilyet tényleg ne említsen. :) Nálam red flag az olyan, aki úgy beszél a csajozásról, mintha valami sportág lenne. Aki nem fogja fel, hogy a nő is csak egy ember, ott gondok vannak fejben.

2020. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Ha már megtanulta, és teljesen sikerült ösztönössé tennie, akkor nem. Egyéb esetekben meg úgyis jól látható, abból, hogy nem viselkedik természetesen. A viselkedés betanultságát személy szerint én azonnal észre szoktam venni, és távozom: az ilyen emberek társasága egyszerűen nagyon kellemetlen.
2020. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem itt csak annyi a titok, hogy az emberek kommunikálnak. Nincs külön női meg férfi beszélgetés. Mindkét nemmel sikerül szót értenem, ha nem, akkor az személyiség miatt van, nem nemi szerv miatt.
2020. nov. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
32%

3. Aztán mégis miután könyveket olvastam róla, majd amiket olvastam azt a gyakorlatba is átültettem, sikeres lettem a nőknél.

De akkor nincs köztünk ellentét. Te is és én is azt mondjuk, hogy ezeket soha el ne merje mondani egy férfi, hogy ő nem ösztönből, reflexből, a génjei/neveltetése által tud sikeresen és ügyesen ismerkedni a nőkkel, hanem mert képezte magát.


És de a csajozás ugyanúgy tanulható, mint egy szakma vagy egy hobbi, vagy bármi amit meg lehet tanulni.

2020. nov. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
13%

5. Te sem olvastál még könyveket a kommunikációról. (Érthető, hisz nem volt rá szükséged, "természetes" vagy.)

Egy kis példa, hogy a férfiak lényegre törőbben kommunikálnak, a nők pedig szeretik az érzelmektől fűtött szavakat. De ezeket így most ide röviden nehéz kifejteni.


Ennek most semmi köze a csajozáshoz, egyetemen is volt ilyen kommunikációs kurzusom, ahol erről is szó volt, hogy a férfiak és a nők máshogy kommunikálnak. Ez tudományos tény.

2020. nov. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%
#7: milyen "érzelmektől túlfűtött szavak"-ról beszélsz te? Én speciel nő vagyok, és a #4-es válaszoló voltam.
2020. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Látom, nem érted, amit írtam. Leírom még egyszer: Azt el tudom fogadni, ha valaki félénk és nem tudja magát produkálni, nem tud "csajozni", nekem nem ez számít, hanem azok a dolgok, amiket leírtam az első válaszomban. De aki mesterségként tekint a csajozásra, az ritka szánalmas a szememben, és máris elbukott a felsorolt 3 szempontom közül az utolsón.
2020. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
39%

"Te sem olvastál még könyveket a kommunikációról."


Bizony, nem olvastam, hanem a gyakorlatban csináltam, és ha ilyeneket írnak, az nagyon vicces. Mert ez nem így van. Hogy is van a mondás? Aki tudja, az csinálja, aki nem tudja, az tanítja.

2020. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!