Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nárcisztikus, vagy simán hülye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus, vagy simán hülye?

Figyelt kérdés
Egyik nap odavan értem, másnap meg levegőnek néz. Egyik nap erdeklődik, másik nap le sem... egyik nap elfoglaltságra hivatkozva nem beszélget, másik nap szintén nulla beszélgetés, de kifogás, indoklás sincs. Aztán gondol egyet, és kezdi elölről. Nyilván alkalmatlan kapcsolatra, csak nem is tudom mi járhat az ilyen fejében? Istennek hiszi magát?
2020. nov. 25. 09:07
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ő jön utánam. Napokig le sem... aztán elvárja hogy egy semleges sziától elaléljak. Ha vnilyen beszélgetés el is indul, akkor hirtelen megszakítja a kommunikációt. Szerepelni viszont imád.
2020. nov. 25. 10:34
 12/21 anonim ***** válasza:
64%
Minden férfi nárcisztikus.
2020. nov. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Ez túlzás. Nem mindegyik az.
2020. nov. 25. 11:59
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz vele. Engem egy ilyen teljesen kicsinált. Igaziból az a csoda, hogy még élek.
2020. nov. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Elmeséled mit tett veled?
2020. nov. 25. 13:25
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Tömören annyi, hogy mindig a legnagyobb egymásra találás kellős közepén lök el magától. Azért írom, mert ezt kb. eljátszotta velem már 3-szor. Pontosabban 2-szer, mert egyszer csak úgy simán ghostingolt.

Ellök egy hétre, hónapokra, aztán előbukkan a semmiből, hogy haragszok-e még vagy más módon lép felém, aztán a pofámba vágja, hogy csak szexet akar, hogy minél messzebb rúgjon magától, aztán képes 1,5 év múlva lerohanni és majdhogynem szerelmet vallani, hogy aztán 2 nap múlva közölje, hogy ne haragudjak, de nem lehet köztünk semmi. Hozzáteszem, nős. De ez annál mélyebb probléma. Van abban valami ijesztő, hogy mindig akkor dob el, amikor legőrületesebb a szerelem. Ez már nem sima vívódás. Ez annál sokkal súlyosabb.

2020. nov. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy leírtad. Sajnálom. Az én esetemben az tűnik fel, hogy amint viszonzást kap, tehát kölcsönös lenne a kapcsolat, és megerősödne, elkezd kihátrálni. Mintha szándékosan akarna frusztrálni.
2020. nov. 25. 15:18
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Simán egy játszmázó elmebeteg. Én leszarnám a helyedben és nem válaszolnék neki többet.
2020. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Az lesz, igen.
2020. nov. 25. 18:07
 20/21 anonim ***** válasza:
69%
Egy kicsit nézz magadba is, ahelyett, hogy egy egyértelműen problémás embert fikázol.
2020. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!