Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Huszonéves lányok! Összejönnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok! Összejönnétek egy negyvenes éveiben járó, de csak huszonévesnek kinéző férfival?

Figyelt kérdés

2020. nov. 26. 14:35
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
79%
Így van. Fogak, az arcon lévő zsír mennyisége is csökken a korral, ott az őszülés, kopaszodás, a mimika, a mozgás, az, hogy milyen évtizedben nőttél fel, mi formált olyanra, amilyen vagy. Egy generációs szakadekvan közted és egy 20-as között. Neked rég nem ott kellene tartanod. Ha ott tartasz, mint egy huszonéves, csődtömeg vagy, aki egy nagy nulla munka szempontjából is. Ha nem ott tartasz, akkor nem való hozzád. Kinézetre amúgy sem, de mentalitásra sem.
2020. nov. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
67%
27 vagyok, szóval már a "huszonévesnek" is a végét taposom lassanként, de a 40-es faszi még nekem is túl öreg lenne, ne vicceljünk. Mit akarna tőlem egy ilyen korú ember a kósza szexet leszámítva? Merthogy családot biztos nem, ha akart volna már, akkor lenne neki családja (és jelen esetben meg már önmagában ezért nem jöhet szóba), abban meg nem hiszek, hogy valakinek 45 évesen jön meg az ihlet ilyesmire.
2020. nov. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
93%
az meg külön érdekes, hogy minek játszol rá arra hogy huszonévesnek nézzél ki idősebben. aki idősebb pasit akar, az pont az idősebbkori sármja miatt tud vonzó lenni. ha az idős pasi megpróbálja eljátszani a huszonévest és kihangsúlyozni az éretlenebb oldalát, nagyon szánalmas összhatást kelt, mint kb kiszel tünde csingiling jelmezben...
2020. nov. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
78%
Vannak olyan nők akik hozzád hasonlóan valamivel fiatalabbak kinézetre a koruknál, úgyhogy nem kell görcsölnöd ezen, nem te vagy az egyedüli aki fiatalabbnak néz ki, ők is párt találnak te is fogsz. De azért ez hogy huszonéves :) Jó persze gondolom úgy értetted, hogy nem 20 évesnek hanem 29 évesnek és 11 hónaposnak nézel ki, az még végülis huszonéves :) Valahogy szeretnek ilyeneket mondani... Huszonéves, persze.
2020. nov. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
66%
Megint egy öregedő hím, aki nem akarja látni a valóságot a tükörben. Menj el szemészetre, ha ennyire nem látsz.
2020. nov. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
93%
miért nem jössz össze huszonévesnek kinéző 40-es nőkkel?
2020. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Akármennyire is hihetetlen, nincsenek ráncaim, nem kopaszodom, nem őszülök, nincs rajtam felesleg, a fogaim is rendben vannak, ápolt és tiszta vagyok, jól öltözködöm, igényes vagyok.
2020. nov. 26. 15:43
 18/35 anonim ***** válasza:
80%
senki nem mondta hogy nem, de tegyük fel tényleg kinézel egy 26 évesnek és semmi se árul el (amit kétlek), mitől lenne neked könnyebb barátnőt találni mint egy másik 25 éves pasinak, ha? Az hogy kimondottan huszonéves csajt keresel, csak arra bizonyítvány hogy ennyi idősen még mindig a külsőnél ragadtál le és nem voltál képes tovább fejlődni... nekem nem kéne 25-nek kinéző negyvenes, akkor már jobb egy 25nek kinéző 25 éves férfi, akivel együtt öregedhetek meg, nem lesz 60 éves, mikor én még csak 40.
2020. nov. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Mert a fiatal kinézetem ellenére, meg van az a tapasztalatom, ami csak egy negyvenesnek lehet.
2020. nov. 26. 15:51
 20/35 anonim ***** válasza:
81%
Hölgyeim és uraim: a tökéletes férfi.
2020. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!