Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy (viszonylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy (viszonylag) jó nő vagyok, mégsincs soha senkim?

Figyelt kérdés
Randizni is csak kb. kéthavonta egyszer szoktam, általában azok is megállnak 2-3 találkozás után. Kezdem azt hinni, hogy valami komoly probléma lehet velem. :D
2020. nov. 26. 15:57
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
(7-es, de, jó vagyok. Legalábbis rossz biztosan nem.:))
2020. nov. 26. 16:19
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom merre szoktál mászkálni szabadidődben.

Munkahely (bár azt nem mindenki szereti) hobbi, sportolás közben?

2020. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

Normális férfival alakulna magától a dolog, mivel mindketten mutatnátok érdeklődés. Ezek szerint vagy nem találkozol normális férfiakkal vagy benned van a hiba, amiért nem akarnak veled lenni.


Majd 15-20 randi után elkezdhetsz aggódni, hogy valami veled nem stimmel ami miatt - még a külsőd ellenére is - elkerülnek a férfiak.

2020. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
2%
Akkor küldj képet magadról! ;)
2020. nov. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
25%
Pedig a 7-esnek és a 10-esnek igaza lehet. Évekig egyedül lenni ugyanis csak a magamfajta viszonylag sem jó nők szoktak. (Én is kicsivel 23 éves korom előtt óta... csak már 29 múltam 😁 😏)
2020. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
74%

15 & Kérdező


Mit jelent a jó nő? Az én környezetemben azok szoktak évekig egyedül lenni, akik mindent "jónőben" meg "jópasiban" mérnek.


Ha egy nőnek van esze, humora, lehet vele beszélgetni, akkor talál párt.


Ha az egyetlen értéke, hogy vannak mellei, akkor valóban gyorsan bejön, hogy "viszonylag" jó nő csak, annyira nem, hogy rámozduljon bárki, és mást nagyon nem tud felmutatni.

2020. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Nálad mit jelent a viszonylag?
2020. nov. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Nem csak a külsőben mérném azért, hogy ki milyen jó nő, nyilván. Szerintem normális vagyok, el lehet velem beszélgetni, hozzá tudok szólni dolgokhoz. De persze mellem is van.
2020. nov. 26. 16:51
 19/46 A kérdező kommentje:
Viszonylagot úgy gondolom, hogy szép az arcom, de nem vagyok tökéletes. A combom pl. vastagabb, az lehet, hogy sokaknak mondjuk szépséghiba. Azért kövér nem vagyok. :D
2020. nov. 26. 16:54
 20/46 anonim ***** válasza:
16: 15-ös vagyok, szerintem nagyjából ezt: "van esze, humora, lehet vele beszélgetni", csak kiegészítve egy nagyon előnyös (alapból is, nem pedig csak egy rakás optikai tuning segítségével azzá tett) külsővel. Nos, esetemben ezek közül egyik sem adott, szóval érthető az a 6,5 év. Valami hiányozhat a kérdezőnél is...
2020. nov. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!