Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy (viszonylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy (viszonylag) jó nő vagyok, mégsincs soha senkim?

Figyelt kérdés
Randizni is csak kb. kéthavonta egyszer szoktam, általában azok is megállnak 2-3 találkozás után. Kezdem azt hinni, hogy valami komoly probléma lehet velem. :D
2020. nov. 26. 15:57
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Mert erős nő vagy.


Olvass utána: Dora Gyula Női kommunikáció

2020. nov. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

*31 vagyok. Ha van kedved mehetünk együtt BP en (nem ott lakom) 2 napos előadásra. Ha végre lehet újra menni. :)


Olvass utána. Én tervezek menni. Nem baj ha idegen vagy. Ott is mindenki idegen :D

2020. nov. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
31%

"Mert erős nő vagy."


Igen, igen! Biztos ez lesz!

Vagy az


"Mert nincs szerencséd"

"Mert nem találsz hozzád méltót"

"Mert túl jó voltál"


Az ilyen, és ehhez hasonló leegyszerűsítések a Cosmopolitan szintű filozófusoknak valóak.


Tökéletesek arra, hogy egyrészt a felelősséget áttolják a kérdezőről valami ismeretlen entitásra, másrészt tökéletesen felmentik az alól a kérdezőt, hogy foglalkozzon a problémával, hogy mélyre ásson, hogy változtasson, hiszen nincs is vele baj, sőt! még ő a jó, mert erős egyéniség, csak a csúnya gonosz világ nem tudja értékelni.


Biztos, hogy ez a megfelelő irány? Elmenni valami előadásra, ahol elmondják, hogy ne aggódjatok, ti mind tökéletesek vagytok, mind különlegesek vagytok, csak a világ nem ért titeket.


Az ilyen eredménye általában a borzasztó magabiztosság, hogy mindnet jól csinálunk, nincs szükség itt semmi változtatásra

2020. nov. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
0%

*33 ... Amit Dora Gyula tanit az egy "kicsit" magasabb szintu mint a szajbavert ujsagaid amirol irsz.


Fogalmad sincs ki Dora Gyula es milyen eloadast tart es hany tizezrek eletet kapcsolatat segitette az eloadas.


Es az eros no itt tok mast jelent. Mint amit meg birnal erteni.


Tehat olvasd el ki az a Dora Gyula aki Noi kommunikacioval es a 2 napos eloadassal foglalkozik. Addig NE pofazzal a boszme ujsagokrol.

2020. nov. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
58%

Ja es 33* b+ ezeken az eloadasokon NEM beszel arrol foleg mivel belehallgattam olvastam es menni fogok h mi tokeletesek vagyunk. Pont arrol beszel h nagyon nem...


Utana csamcsogjal itt mikor vetted a faradtsagot es OLVASTAL ROLA H KI O...addig NE mondd meg nekem h mirol szol. NEM tudod. Fogalmad sincsen.


Halvany fingod nincs mi ez mirol szol.


Nem valami gagyi noi kurzus ahol csak altalanos hulyesegekben tocsog minden.


Baromira mas. Es DE VAN SZUKSEG VALTOZASRA. Arrol szol az eloadas is es minden irasa...videoja a youtubeon. Hogy VAN szukseg a valtozasra.


Erre info nelkul ideokadod h arrol szol h noket nyugtat a pasi h minden oke. NEM nem errol szol.....

2020. nov. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Ja es h hogy irtam. Azert mert info NELKUL itt vki leirta h a Dora Gyula eloadasa nem jo mert errol meg arrol szol. NEM IS TUDJA hogy nem arrol szol amit irt. Fogalma nincsen mirol szol. De dergadalta elore megmondta h biztos arrol szol h nem kell valtozas es tokeletesek vagyunk..elarulom rhadtul de nem arrol szol!!
2020. nov. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
*degradalra bocs... Null infoval..
2020. nov. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

Gci ugy felhuztam magam h 😂😂😂😂 nem tudtam leirni. Degradalta. Ez aaaaz ...


Hurra remelem h elobb OLVASTOK rola vagy megnezitek ki a tokom az aztan utana mondjatok..


Ez nem egy gagyi Nok lapja meg Eva magazin szintu noi kurzus ahol a hájas noknek akik tudnanak fogyni azt mondjak igy vagytok szepen vonzoak azok meg elhiszik..es kozbe baromira nem azok..

2020. nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Veled sincs semmi baj! csak túl erős vagy!
2020. nov. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

Igen picit az voltam. Sokat valtoztam :) egyebkent.


Ugy alltam hozza h fuu ez is egy nyomorek tanfolyam nem akarok elmenni minek. Utanaolvastam. Videokat hallgattam! Es rajottem h ez vegre nem arrol szol h nem kell a valtozas minden jo. Ez a valtozasrol szol!!


Es jo iranyba valtozni=uj elet=szebbe tett kapcsolat :)

2020. nov. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!