Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy (viszonylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy (viszonylag) jó nő vagyok, mégsincs soha senkim?

Figyelt kérdés
Randizni is csak kb. kéthavonta egyszer szoktam, általában azok is megállnak 2-3 találkozás után. Kezdem azt hinni, hogy valami komoly probléma lehet velem. :D
2020. nov. 26. 15:57
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

LOL, ez a Dora Gyula valóban komoly szakember... ilyen igazi insta/fb megmondóember :D


"avagy a tudatosság, a spirituális létezés és a felébredés történetei."


4500-ért megtudsz mindent ami zen, és fontos... és lesz egy rakás túlfilterezett kép az előadáson :D

2020. nov. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Mondjuk a helyesírással a követőjéhez hasonlóan ő sem áll túl jól :P


"szépen megíróm életem történetét"

2020. nov. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

Latom a lenyeg megvan..


Nem mindennel ertek egyet azaz nem 100%ban. De alapvetoen van par dolog amiben meg ugy h nem voltam eloadason ugy is segitett. Azaz valamit tudtam sajat magamon valtoztatni ezaltal jobb lett a kapcsolatom. Es mindketten valtoztunk jo iranyba. Nem hokusz pok ez. Van amiben segit van ami nem erint. De osszessegeben megerte elolvasnom az irasait es majd megnezem mit mondd a 2 napban.


Nem egy no szemevel akarom latni a noket. Hanem ahogy o irja le. Csak amiatt neztem utana.


A sirjuk egyutt pont hun meg a nekem is rossz stb stb oldalakon valoban megy a ferfiutalatos noi rinya. Azt nem olvasom. Inkabb ezt..

2020. nov. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Gyulus! Te vagy az?


Ennyire nem megy a business, hogy itt kell hirdetni? :P

2020. nov. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Sajnalom h ez meg vicces is neked. Megdobbento mennyire melyre is sullyedhet valaki pl te.


Figyelj ha nem tetszik nem erdekel ne nezd nem kell olvasni. Amugy jol megy a business neki gondolom mivel ha van tanfolyam kiiras utan 2 nappal betelik es Londonban is szokott tartani meg kozelebb kulfoldon magyaroknak. Elvileg idegen nyelven is.


En BP re ha tudok elmegyek.


Vagy tetszik nekem is vagy nem. Meglatjuk.


De konyorgom ne irj rola ha nem tudod mirol van szo. Fajdalmasan gaz ahogy alazol egy szamodra tok ismeretlent..


Nem tudod nem erdekel teged. Pont. Attol meg nem kell ugy nezned ra irnod rola mint egy veres rongyrol.


De ide fogsz ocsmanykodni rola meg par kommentet hogy mekkora szr lehet de rongy az eloadasa stb stb.


Oke tessek ocsmanykodd ki magad. Banom hogy segiteni probaltam a kerdezonek es igy lattad te is.. NEM kotelezo..csak egy otlet volt tolem.. erre nekiallsz gusztustalankodni es kinodba a helyesirasba kotsz bele. Mert relevans ertekelesre itt ne szamitson senki. Mutogatni meg hobologni kopkodno ideokadni az megy.


Ocsmanykodj. Nem erdekel innentol. Akit erdekel vagy erdekesnek tartja elmegy megnezi vagy elolvassa.

2020. nov. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
86%
Ez a viszonylag jó nő általában azt jelenti hogy arcra átlagos vagy valamennyivel jobb de jó eséllyel testre gáz.Leforditom.De van hogy csunya nő mondja ezt elhizva és duci pofával még ha szép is lenne az arca a tokák csunyitják
2020. nov. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!